Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve 3. kole se ujímá vedení All Fin

Třetí kolo Ligy dvojic v Plzni přineslo na čele celkové tabulky změnu - All Fin dnes získal 24 bodů a v celkovém součtu za všechna odehraná kola mu to stačí na celkové vedení v tabulce s 60 body a průměrem přes 365. Standa Nejezchleba zahrál nejvyšší hru kola 252 a spolu s Danielem vytvořili i nejvyšší hru dvojice - 420. V patách má však velice blízko hned 3 pronásledovatele... Jednak D beton s 58 body (kterému dnes nehrála Dana Soukupová), stejně tolik bodů má i třetí Olin, ale zespoda se nahoru tlačí také FIRO s 56 body, který má navíc lepší průměr, než D beton i Olin. Stav před posledním kolem skutečně zapeklitý, zcela nic není rozhodnuto. Ze skupiny do Republikového finále postupují odtud 2 nejlepší týmy. All Fin je zde coby zatímní lídr také na fotce.

Krásné hry 223 dnes předvedli Pavel Richter (KUPA) a Josef Hofman (FIRO). Libuše Křižíková (FIRO) dala 164, což dnes byl nejvyšší dámský výkon.

Poslední 4. kolo je naplánováno na 8. prosince. V tento den se rozhodne, nejlepší budou oceněni a bude i nějaké to občerstvení pro všechny. 

Detailní výsledky včetně historie, výsledky dalších skupin apod. naleznete na stránkách Ligy dvojic.

Výsledky 3. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb