Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve finále Regionální Ligy Dvojic vítězí tým ZA ŘEKOU

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se v sobotu 2.4.2022 odehrálo velké finále Regionální Ligy Dvojic. O Putovní pohár si zahrály nejlepší 3 dvojice z Frýdku-Místku a nejlepší 3 dvojice z Kopřivnice. Valašské Meziříčí se tentokrát nezúčastnilo, protože se bohužel nepodařila odehrát kvalifikace na tuto bez diskuze nejlepší soutěž dvojic v celém pohoří našich krásných Beskyd.

Po velkých bojích až do posledního zápasu, kdy se všech 6 zúčastněných utkalo během soboty hned 2x, se z těsného, ale zaslouženého vítězství mohl radovat tým Za řekou (28 b. – FM), složený z dvojice Radek Novák a Karel Orság. Vítězný tým potřeboval k jistotě prvního místa získat v posledním zápase bod se silným Chozrasčotem, což se mu povedlo. Pozornost se pak upřela na souboj o druhé místo. Oba aspiranti, Splav i Pitbull, zvítězili 3:1 a tak rozhodl počet bodů po 9. kole. Druhé místo vybojoval Splav (27 b. – FM) ve složení Martin Indra a Jarda Pazděra a třetí místo získal Pitbull (25 b. – Kopřivnice) ve složení Milan a Petr Povalovi. Celkově čtvrtý skončil Chozrasčot (23 b. – FM), páté místo brali Žraloci (15 b. – Kopřivnice) a na šestém pak skončil tým Gemini (2 b. – Kopřivnice).

Všechny individuální statistiky ovládl jediný hráč, Radek Novák, s krásným průměrem 211,90 bodu, nejvyšším náhozem 244 bodů a v 10 zápasech vybojoval 8 bodů, čímž se stal jednoznačně hráčem finále. Jediná žena finále, Dana Klusáčková (Chozrasčot), odehrála turnaj s rovněž pěkným průměrem 187,30 bodu.

Velké Finále RLD je minulostí. Vítězným týmům a hráčům gratulujeme a věříme, že v příštím finále se již představí opět i hráči z Valašského Meziříčí. Děkujeme Pepovi Mihulkovi a Kamilu Příhodovi za zorganizování této krásné soutěže.

Konečná tabulka – ZDE

Pořadí jednotlivců – ZDE

Výsledky zápasů – ZDE

Statistiky – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb