Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve sk. B LDL Pardubice s malým náskokem Koule I

Velmi dobrá zpráva pro hráče bowlingu v Pardubicích a jeho okolí, kteří svůj oblíbený sport chtějí hrát i v letních měsících. Celorepubliková Letní Devítková liga hlásí nový rodinný přírůstek, novorozeně se narodilo 28.6.2021 a jmenuje se Bowlingzone. A jak bývá v místním centru zvykem při ABL, pokud to jde, hraje v jeden den vždy více skupin. Do soutěže se přihlásilo celkem 18 týmů, takže nám to krásně vyšlo na 3 skupiny po 6 družstvech.

A my si nyní zrekapitulujeme úvodní HD skupiny B. V čele tabulky se usadily s tříbodovým náskokem Koule I (18 b.), ovšem za bukem číhá silná a hladová trojice Apache Elektrokola (15 b.), Rafani (15 b.) a také čtvrtá Hawai (13 b.) je na číhané. Již s bodovým odstupem uzavírají po prvním večeru tabulku pátí Svobodní mládenci (8 b.) a šestí Dubiňáci (6 b.).

A můžeme se podívat na statistiky úvodního kola. Hráči večera se stal Ondřej Prekop (Koule I) s průměrem 228,00 bodu a v ženách byla nejlepší Monika Kučerová (Dubiňáci) s průměrem 178,75 bodu. Nejvyšší nához měl hodnotu 288 bodů a autorem byl František Tesař (Apache Elektrokola). Hned 5 hráčů získalo pro svůj tým 4 body a jejich jména si můžete přečíst ve výsledcích. Týmové statistiky ovládlo družstvo Apache Elektrokola s nejvyšším náhozem 767 bodů a nejlepším celovečerním průměrem 641,60 bodu.

Máme tedy za sebou historicky první hrací den Letní Devítkové ligy. K druhému kolu se v Bowlingzone Pardubice sejdeme ve středu 14.7.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

Výsledky 1. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb