Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve Vánočním turnaji Jadranu FM vítězí Standa Vilášek

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se v neděli 18. prosince 2022 uzavřel soutěžní rok tím nejlepším možným způsobem, Vánočním turnajem. Čtvrtá adventní neděle byla krásně mrazivá a do našeho centra se přišel pobavit skvělý počet 51 hráčů. Šest soutěžních her se složilo 2x z desítky, 2x z devítky a 2x se odečítala Low Game.

Boj o vítězství se sváděl až do posledních hodů závěrečné LG a nakonec z něj vyšel nejlépe Standa Vilášek (760 b.), druhé místo vybojoval Jarda Pazděra (755 b.) a třetí místo získal Jirka Klusáček (742 b.). Ani výsledky dalších hráčů nebyly daleko od piedestalu nejlepších a do TOP šestky se zařadili čtvrtý David Klein (712 b.), pátý Radek Novák (711 b.) a šestý Pepa Novák (698 b.). Nejlepší hráčkou turnaje, v silné konkurenci 14 žen, se stala Janča Orságová (575 b.) na celkovém čtrnáctém místě.

Součástí turnaje bylo také vyhlášení nejlepších hráčů celoroční série Jadranská devítka 2022 a jen pro připomenutí doplníme, že zvítězil Karel Orság, druhé místo vybojoval Radek Novák a třetí místo získal Pepa Novák.

Tímto máme uzavřené turnajové soutěže roku 2022. Celý tým Bowlingu Jadran Frýdek-Místek Vám přeje krásné prožití vánočních a novoročních svátků a těšíme se s Vámi v našem centru brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb