Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Veni, vidi, vici předvedli Luba Matera a Ruda Bartoník

V neděli 7. dubna 2024 se v našem centru Xbowling ValMez odehrál již čtvrtý turnaj z celoroční bowlingové série Valašských dvojic a tímto máme uzavřenou již celou první třetinu z aktuálního 9. ročníku. I přes omluvenkový kolaps 6 dvojic od pátku jsme nakonec registrovali velmi pěkný počet 19 dvojic.

A mezi nimi také dvě nově složené, z nichž jedna byla úplně mladistvě nováčkovská a ta druhá má naopak na drahách již cosi odkouleno a také má nějaký ten nový výbrus na motoru. Samozřejmě, že se bavíme o zkušenostech a bylo to znát, ale k tomu se ještě dostaneme. Teď pojďme na rekapitulaci. V předehrávce se průběžně představilo devět dvojic a aktuální lídr série, Iva FojtíkováDavid Klein, opět atakoval TOP hranici 1400 bodů.

Nakonec se Iva s Davidem zastavili na 1385 bodech a bylo jasné, že opět mají našlápnuto hodně vysoko. Svůj nejlepší turnaj zahráli Pavel Křístek a Lumír Koval (1340 b.) a velmi dobře si počínala naše děvčata z NejBlond, Bobina Korytářová a Jaruška Matochová (1322 b.). Takové bylo pořadí prvních tří dvojic po všech předehrávkách.    

Hned v 1. nedělní rundě se představila ta zkušenější nováčkovská dvojice Luba Matera a Ruda Bartoník a panečku, byla to jízda. Dvě osmičkové třístovky, obě „LG“ pod kilečko a suma sumárum krásných 1410 bodů a převzetí vedoucí pozice v turnaji. Premiéra jako hrom. Ve hře byli také Mira StaněkTomem Helešicem, ale 1322 bodů už s jistotou na bednu nestačilo a při shodnosti bodů s Bobinou a Jarkou je nižší nejvyšší nához zařadil až za děvčata. V 2. rudně se představilo šest dvojic, ale žádná z nich nezahrála tak, aby vstoupila do boje o pocty nejvyšší. V závěrečné 3. rundě pak nastoupily pouze tři dvojice a jen jedna z nich bojovala až do konce o bednu. Nakonec to pro Martina a Adama Haxovi neklaplo a 1326 bodů stačilo na to nejhorší možné místo, na čtvrté. Tím pádem je jasné, že vítězi dubnových Valašský dvojic se stali L. Matera a R. Bartoník, druhé místo získali I. Fojtíková a D. Klein a třetí místo vybojovali P. Křístek a L. Koval. Gratulujeme.

Po 4. turnaji série je stále a bezpečně v čele, a se ziskem 114 bodů, Iva Fojtíková a David Klein, druhé místo si pojistili a svým soupeřům odskočili Martin a Adam Haxovi (96 bodů) a třetí dvojicí zůstává, stejně jako po březnovém turnaji, Ladik Stodulka a Mira Staněk (87 bodů). Kompletní pořadí série si můžete stáhnout ZDE.

No a to je z dubnových Valašských dvojic vše, vážení přátelé. Pátý turnaj je naplánovaný na neděli 5.5.2024obsazovačka je od nedělního  večera aktivní. Jinak jako obvykle, případnou předehrávku si prosím domluvte s obsluhou centra individuálně. Moc Vám všem děkujeme za krásný turnaj a těšíme se na Vás v našem centru Xbowlingu ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb