Víkend z říše snů zažil Dalibor Polívka!

V neděli 25. června se v S-centru celkem sešlo 28 hráčů a hráček, aby si zahrálo 7. turnaj Bowling cz tour 2023. Z turnaje se omluvilo trio hráčů z popředí průběžného pořadí Tour (M. Frýbortová, B. Heřmánková a J. Butal st.), kteří reprezentují Českou republiku na seniorském ME v italské Bologni.

První tři pozice v kvalifikaci a následném semifinále byli totožné. Na prvním místě Tomáš Mrkvička, následovaný Petrem Bartoněm a Radkem Slabým. Posledně jmenovaný si dokonce hodil osobáček a stanovil nový rekord na dráze č.1, 288 bodů! Po zásluze i nejvyšší nához turnaje oceněný lahví vína.

Ve finále už to však nejvíce padalo jiným hráčům. Dalibor Polívka prožil asi nejlepší bowlingový víkend v životě. Po sobotním vítězství v Praze, vyhrává i v Benešově po finálových náhozech 244 a 198 bodů! Druhé místo si vyházel Milan Barnet, když do finále postoupil s odřenýma ušima z 12. místa! Třetí místo vybojoval David Ruml. Nejlepší ženou a zároveň i nejlepším hráčem kategorie "B" byla vyhlášena Jana Kocmanová, která obsadila 5. místo. Gratulace vítězům a čest poraženým!

V celkovém pořadí se tak do čela průběžného pořadí dostává Milan Barnet, který vede před Gustavem Horníkem a Davidem Rumlem. Další pořadí v Top 6: Blanka Heřmánková, František Čermák a Dalibor Polívka. Pořadí v kategorii "B": Jana Kocmanová, Šimon Melcr a Jan Žák.

Díky všem za účast a budu se na Vás těšit na dalším turnaji série Bowling cz tour v neděli 9. července 2023.

Foto č.1 z leva: Milan Barnet, Dalibor Polívka a David Ruml.

Foto č.2: Radek Slabý a Tomáš Mrkvička.

Foto č.3: Jana Kocmanová.