Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Víkendové Dvojice pro A. Vlasáka a A. Stukalo

Vážení bowlingoví příznivci. Skromná účast zavítala na turnaj Víkendové dvojice na Radavě v sobotu 11. února. Na turnaji se prezentovalo pouhých osm dvojic, a tak bylo jasné, že si všechny dvojice zahrají od začátku až do konce. Tento turnaj se vyznačuje tím, že každá hra se počítá.

První kolo hrály dvojice do jednoho řádku se střídáním po frejmu a tuto část ovládli Standa Musil a Míra Makovec s nepatrným náskokem na další soupeře. Standa s Mírou se ve druhém kole hraném na tři hry do jednoho řádku se střídáním po každém hodu propadli na třetí místo, které jim patřilo i na konci turnaje. První místo od druhého kola drželi Aleš Vlasák s Albínou Stukalo. Martin Vyhnanovský s Romanem Šindlerem mocně finišovali ve druhém kole i ve třech finálových hrách, kdy se hrála tzv. devítka se střídáním po hodu, ale nakonec skončili stříbrní, když Aleš s Albínou o devatenáct bodů zvítězili. Gratulujeme!

Celkové výsledky turnaje najdete v příloze. Těšíme se na vás na dalších turnajích. Již ve čtvrtek 16. února od 18 hodin proběhne Letenský pohár jednotlivců a 1. března od 18 hodin proběhne K.O. devítka.

Výsledky turnaje – ZDE

Na viděnou na Radavě se těší Jiří Kotáb a celý tým Bowlingu RADAVA

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb