Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem 1. podzimní Holešovské devítky se stal Luba Matera

Zdravíme bowlingové nadšence. Konečně se nám v Holešově rozjela podzimní sezona a s ní přichází i turnaje. Tím prvním, v sobotu 15.10.2022, byla Holešovská devítka. Po letní pauze byl hlad po nějakém turnaji a tak jsme měli krásnou účast 22 hráčů, v nichž se objevili i dva nováčci: táta a syn Douškovi. Mladému je teprve osm let, ale už propadl bowlingové hře.  

Hrálo se systémem čtyř náhozů v základní části, z níž postupovalo 12 nejlepších. Zbylá desítka si zahrála jedno kolo o umístění. Velkým překvapením je, nepostup třináctého Pavla Kováře, kterého naopak přeskočil další mladík a to desetiletý Adam Zachara. Nejlepšími třemi hráči základní části byli Honza Šípek, Dominik Pelán a David Svák.

Někteří hráči se teprve po základní části aspoň trochu probudili a z boje o umístění se stala zajímavá podívaná. Dvanáctka nej hráčů si zahrála dvoukolové semifinále „od nuly“. Po těchto dvou kolech do jednokolového finále nepostoupili z Top trojky David Svák, jediná postoupivší žena Lenka Lacigová, Dan Handl a bohužel i Adam Zachara.

K finále se připočítávaly i náhozy ze semifinále a výkony po této části byly velmi vyrovnané. Nakonec z této fáze vyšel vítězně Luba Matera, druhý skončil na svém prvním turnaji v Holešově Jirka Doušek a třetím nejlepším byl Jirka Janás.

Další turnaj bude Turnaj dvojic a ten se bude hrát v sobotu 29.10.2022 Již teď se můžete přihlásit na obsazovačce. Těšíme se na Vás a na další velkou účast.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb