Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem 4. BBO devítky Strikeland je Ondra Heligr

V neděli 20.3. se v Chomutově odehrál 4. turnaj BBO devítky Strikeland. Zúčastnilo se 41 hráčů, z nichž 24 postupovalo do semifinále, z prvního místa Martin Křížek (1103) a z dvacátého po odstoupení Jirky Borovce Dušan Závladský (858). O další čtyři postupová místa hráči zabojovali v Desperadu a zde jsme byli svědky velkého překvapení. Nejlépe zahrála teprve sedmiletá Kristýnka Fisková, hodila parádních 243 a spolu s Vlastou Talašem, Martinem Proserem a Vláďou Horňákem slavila postup. Po třech semifinálových hrách vypadla polovina účastníků a 12 lepších čekaly tři hry finálové. V turnaji zvítězil Ondra Heligr (811), druhé místo obsadil Honza Jelínek (762) a třetí Lukáš Roučka (780). Dále se umístili Petr Heligr, Míra Kučaba, Martin Křížek, Jirka Stulík, Kája Růžička, Sváťa Závladská, Dušan Závladský, Jirka Květoň a Vlasta Jiřiště. V turnaji padlo 7 třístovek, z toho jednu čistou a jednu devítkovou dal Petr Heligr, dalšími šikovnými byli Ondra Heligr, Lukáš Roučka, Martin Křížek, Jirka Stulík a Áda Klepáček. Nejlepšími ženami byly Sváťa Závladská, Kristýnka Fisková a Yvona KLepáček Mašková, nejlepšími seniory byli Míra Kučaba, Jirka Stulík a Sváťa Závladská a junioři byli oceněni všichni - Kristýnka Fisková, Julie Talašová, Lukáš Vozdecký a Natálka Vozdecká. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 4. turnaji: Lukáš Roučka (364 b), Martin Křížek (349 b), Sváťa Závladská (337 b), František Kubík (335 b), Kája Růžička (327 b), Dušan Závladský (307 b), Jára Vokurka (305 b), Míra Kučaba (303 b), Ivan Zlesák (300 b), Jára Kocůr (275 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov, Svátě a Dušanovi Závladským za focení a hráčům za účast, v Chomutově se a vás budeme těšit nejen na 5. BBO devítce Strikeland 17.4. - obsazovačka, ale také 3.4. na BBO tour a 6.4. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb