Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem 4. BBO NejKUFRY devítky Strikeland je Jirka Stulík

V neděli 5.února se v chomutovském Strikelandu odehrál za účasti 37 hráčů 4. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Kvalifikaci vyhrál Zdeněk Havlíček st. (1026), dvacátým postupujícím byl po odstoupení Járy Vokurky Vlasta Jiřiště (818) a čtyřmi úspěšnými v Desperadu byli Dáša Stulíková, Robert Brožek, Anička Breindlová a Dušan Mrviš. Po třech semifinálových hrách postupovalo 12 lepších do finále, kde je čekaly další tři hry. V turnaji zvítězil Jirka Stulík před Standou Bernáškem a Mírou Kučabou. Nejlepšími ženami byly Anička Breindlová, Dáša Stulíková a Petra Bóriková, nejlepšími seniory Jirka Stulík, Míra Kučaba a Anička Breindlová a nejlepším juniorem Dan Nejezchleba před Julií Talašovou a Adamem Kassasem. Padly jen čtyři devítkové třístovky a dali je Kája Růžička (2x) a Jirka Stulík (2x). Majitelem hlavní losované ceny, kufru od nejkufry.cz se stal Jirka Stulík. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 4. turnaji: Honza Jelínek (377 b), Jirka Stulík (363 b), Dáša Stulíková (356 b), Kája Růžička (348 b), Ríša Enders (343 b), Jirka Květoň (329 b), Vláďa Horňák (325 b), Robert Brožek (315 b), František Kubík (311 b), Dušan Mrviš (298 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 5. BBO NejKUFRY devítce 5.3. - obsazovačka, ale také 19.2. na BBO tour a 23.2. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb