Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem 4. turnaje BBO Kassas CXS tour je Libor Soukup

V neděli 26.5. se v chomutovském Strikelandu konal 4. turnaj BBO Kassas CXS tour. Zúčastnilo se 27 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z pozice vítěze kvalifikace Toník Nahodil, z šestnáctého místa Bob Štícha a z Desperada Jirka Riant, František Kubík, Vláďa Horňák a Ivanka Knotová. V turnaji zvítězil Libor Soukup před Richardem Gräslerem a Abdulem Kassasem, v nejlepší desítce se dále umístili Toník Nahodil, Martin Bula, Dáša Stulíková, Jirka Květoň, Jára Vokurka, Jirka Stulík a Vlasta Jiřiště. Nejlepší ženou byla Dáša Stulíková před Alenkou Endersovou a Aničkou Chotěnovskou, nejlepším seniorem Abdul Kassas před Dášou Stulíkovou a Jirkou Květoněm a juniorem Richard Gräsler před Míšou Riantovou a Adamem Kassasem. Za nejvyšší nához 246 byl oceněn Martin Bula. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 4. turnaji: Toník Nahodil (376 b), Jirka Stulík (354 b), Jirka Květoň (345 b), Dáša Stulíková (337 b), Vláďa Horňák (324 b), Pavel Piskač (322 b), Ríša Enders (315 b), Jirka Riant (313 b), Jára Vokurka (299 b), Jirka Borovec (289 b).

Děkujeme Abdulovi Kassasovi a kladenské pekárně Kompek za partnerství a dalším hráčům za přispění cenami a spolupráci, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 5. BBO Kassas CXS tour 23.6. - obsazovačka, ale také 3.6. na BBO devítkových dvojicích, 9.6. na BBO NejKUFRY devítce a 17.6. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb