Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem letošního ročníku LDL se stal STRIKELAND

Celkově deváté Finále Letní Devítkové ligy družstev proběhlo podruhé za sebou na pražském centru Xbowling Duo Prosek dne 31.10. 2022. K účasti ve finálovém turnaji tzv. Devítkové Lize Mistrů, byli pozváni vítězové ze všech možných měst a center, kde se Devítková liga hrála. Nechyběli zástupci z Pardubic, Hluboké nad Vltavou, Benešova, Kutné Hory, Chomutova, Valašského Meziříčí, Tišnova a pražských center Xbowling Žižkov, Xbowling Prosek Duo, Best Bowling Zličín. Právo účasti měl i loňský vítěz Ligy Mistrů, tým S-centrum Benešov.

Ve finálovém turnaji se odehrálo 132 zápasů v jedenácti kolech, kde hrál „každý s každým“. V polovině hracího dne vévodil tabulce po šesti kolech tým Strikeland (23 bodů), před týmem Sněženka a Machři (22 bodů) a týmem Za Řekou (20,5 bodu).

V závěrečných pěti kolech po mazací pauze se bojovalo na doraz. Poslední kolo a závěrečné zápasy mohly pozměnit pořadí, ale žádné velké překvapení se nekonalo.

Po jedenácti odehraných kolech se se ziskem 39 bodů a s celkovým průměrem 651 radovalo z vítězství družstvo z centra Strikeland Chomutov, tým STRIKELAND. Ten hrál ve složení Oldřich Pour, Milan Šteffek, Antonín Nahodil a Karel Růžička a jeho hráči mohli zvednout nad hlavu putovní pohár vítězů LDL. O jeden a půl bodu méně měl na svém kontě černý kůň soutěže, tišnovsko-brněnský GOOD SHOOT. Ten své zápasy odehráls průměrem 630/hra. Třetí se umístil jihočeský tým SNĚZENKA a MACHŘI, kteří se prezentovali průměrem 603/hra, ale sněženka chyběla.

Věcné a finanční ceny se rozdávaly až do pátého místa. Na čtvrtém místě se umístil tým Za řekou a na pátém místě Notaxo.

Ve vedlejších kategoriích LM byli oceněni:

- Antonín Nahodil – hráč s nejvyšším průměrem (240,73)

- Veronika Dufková – nejlepší žena (201,80)

- Nejvyšší náhozy – 4x 300: Antonín Nahodil 2x, Ján Ďaďo, Lubomír Navrátil.

Všem zúčastněným děkujeme za pohodovou atmosféru, kterou se nesl celý hrací den. Těšíme se na další finále LDL.

Výsledky v PDF – 1. část – ZDE

Výsledky v PDF – 2. část – ZDE

Výsledkový servis na stránkách BL – ZDE

Za organizační team David Dvořáček, Jiří Marval, Martin Kostka ...

... a samozřejmě ředitel Coudy

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb