Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem srpnového 900Global series se stal Lukáš Jelínek

Ve dnech 5. až 8. srpna proběhl v Praze na centru Best Bowling desátý turnaj 900Global series a hodně napověděl kdo jaké šance a vyhlídky má v celoročním pořadí, kde 10 nejlepších hráčů + 4 senioři hrají o bowlingové koule.

- KVALIFIKACE se účastnilo celkem 67 hráčů. Po šesti hrách vévodilastartovnímu poli dvojice Lukáš Jelínek, Jaroslav Lorenc s neuvěřitelným průměrem 250, třetí Ondra Kotrla měl průměr 205.

Společně s touto trojicí nejlepších si přímý postup z kvalifikace až do finále vybojovalo dalších 9 hráčů (Rác, Liebich, Procházka, Horáček, Čermák, Kolář, Vacek, Sýkorová, Parkan). Na přímý postup z kvalifikace do finále bylo zapotřebí 1183 bodů. Postupová hranice do semifinále, kam postupovali hráči umístění do 36 místa, byla na 1116 bodech.

- SEMIFINÁLE v němž se bojovalo o dalších 12 postupových míst, nebylo tak nadupané. Na postup bylo zapotřebí 737 bodů.

- FINÁLE to už byla zase jiná káva. Zde opět kralovala kvalifikační dvojice dvojice Lukáš Jelínek, Jaroslav Lorenc a nikoho před sebe nepustila. Lukáš po výkonech 226, 259, 218 zvítězil s finálovým součtem 703, Jarda měl v součtu o devět bodů méně. Třetí místo vybojoval Daniel Mička, který po třech odmítnutých postupech z kvalifikace se konečně dostavil i na finále.

Ve vedlejších kategoriích byli oceněni:

- Nejlepší junior, Vacek Tomáš (7. místo)

- Nejlepší žena + hráč/ka P165, Žáčková Pavla (9. místo)

- Nejlepší senior 65 let+, Janočková Krystyna (10. místo)

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO HODNOCENÍ, v němž se bojuje a hraje o 15 bowlingových koulí, se po desátém turnaji a neúčasti několika hráčů z TOP 20 obměnil.

TOP 10 v 900Global series: vede Václav Rác s 588 body, Josef Colon je s 562 body druhý a jen o bodík méně má třetí Kateřina Beštová. V desítce nejlepších ještě jsou Petr Horáček, Kateřina Slavíková, Tomáš Vacek, Jiří Hindrák, Lukáš Jelínek, Matěj Vacík, a Jaroslav Lorenc.

Senioři za TOP 10: samostatně o další 4 bowlingové koule bojují senioři umístění za TOP 10. Nyní zde jsou Oto Kunc, Stanislav Nejezchleba, Pavel Čermák a Jan Kolář.

- Žebříček naleznete v přílohách.

V seznamu účastníků je již 171 hráčských jmen, do konce série zbývají odehrát poslední dva turnaje. Ten náseduji se hraje 1. -3. září 2022 a OBSAZOVAČKA je již připčavena ZDE.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky semifinále – ZDE

Výsledky finále – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb