Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem úvodní Bowling cz tour Gustav Horník

V neděli 6. února se v S-centru Benešov odehrál úvodní turnaj 12. ročníku Bowling cz tour. Hrálo se na středním mazání a na turnaj si našlo cestu celkem 24 hráčů a hráček. Přivítali jsme i dva nováčky, Šimona Melcra a ostříleného borce Vlastu Bobka. Kvalifikaci ovládl Milan Barnet a následné semifinále Dalibor Polívka. V semifinále se nedařilo mimo jiných i favoritům série, Marušce Frýbortové nebo obhájci celkového prvenství Jardovi Butalovi.

Finále ovládl domácí hráč Gustav Horník po náhozech 201 a 243 bodů! Druhé místo si odváží do Sedlčan Jaroslav Bejšovec ( 201 a 204 ) a třetí místo pro táborské barvy vybojoval Dalibor Polívka ( 162 a 227 ). V Top 6 byla neskutečná tlačenice. Čtvrtý skončil František Čermák o jeden bod. Pátý byl rumunský hráč Septimiu Claudiu Molnar ( čti Drákula ), který se tak postaral o největší příjemné překvapení 1. turnaje a odvezl si ocenění za nejvyšší turnajový nához, 244 bodů! Šesté místo obsadil Milan Barnet. Nejlepší ženou byla vyhlášena Lenka Bejšovcová a nejlepším hráčem kategorie "B" ( hráči a hráčky pod průměr 165 ) David Kumšta.

Další turnaj se uskuteční v neděli 6. března 2022, obsazovačka je připravena ZDE. Děkuji všem hráčům a hráčkám za účast a budu se na Vás těšit na viděnou!

Foto č.1 zleva: Jaroslav Bejšovec, Gustav Horník a Dalibor Polívka.

Foto č.2: Septimiu Claudiu Molnar a Lenka Bejšovcová.

Foto č.3: David Kumšta a Milan Barnet.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb