Vítězi 10. BBO dvojic Chomutov jsou Toník Nahodil s Kájou Růžičkou

1. - 3. místo

Ve středu 11.9. se ve Strikelandu za účasti 34 hráčů konal 10. turnaj BBO dvojic Chomutov. Kvalifikaci vyhráli Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. (1329) a jako poslední postupovali z dvanáctého místa Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem (1117). Po třech semifinálových hrách šlo 6 nejlepších dvojic do finále a na postup bylo potřeba zahrát součet 623. Finále nejlépe zvládli Toník Nahodil s Kájou Růžičkou (895), druzí skončili Zdenka a Vojta Pláničkovi (884) a třetí Dáša a Jirka Stulíkovi (851). Dále se umístili Honzík a Radek Cihelkovi, Olda a Vojta Pourovi a Petr Heligr s Ríšou Soukupem. Za nejvyšší nához 279 byli oceněni Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. Zde je fotogalerie.

Průběžné pořadí dvojic po 10. turnaji: aktuálně je hodnoceno 56 dvojic a čtyřmi nejlepšími jsou Dáša a Jirka Stulíkovi (225 b), Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. (221 b), Olda Pour s Kájou Růžičkou (217 b) a Petr Heligr s Ríšou Soukupem (212 b).

Průběžné pořadí jednotlivců po 10. turnaji: aktuálně je hodnoceno 78 hráčů a třemi nejlepšími jsou Toník Nahodil (282 b), Kája Růžička (264 b) a Ondra Heligr (260 b). Nejlepší ženou je Dáša Stulíková (225 b) aktuálně na 6. místě.

11. turnaj (předposlední bodovaný) se koná 9. října a přihlásit se můžete zde. Ještě předtím se na vás budeme v Chomutově těšit 15.9. na BBO devítce a 29.9. na BBO tour.