Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězná premiéra A. Kudělkové s A. Horákem ve Valašských dvojicích

To byla zase panečku jízda v Xbowlingu ValMez. V neděli 6. listopadu 2022 totiž hlavním hracím dnem vyvrcholil 11. turnaj z bowlingové série Valašských dvojic. Účast byla parádní, když se do soutěže zapojilo celkem 19 dvojic a to si ještě někteří stihli střihnout restart.

Čtvrteční předehrávka se nám protáhla až do soboty a před nedělí na tom byli nejlépe Ladik StodůlkaLojzou Horákem. Výkon 1148 bodů dával naději na slušné umístění. A mohlo by být ještě veseleji, nebýt jedné zpackané devítkové hry. Ale to bychom si mohli hrát „na kdyby“ u každé dvojice, takže výsledek je takový, jaký je. V nedělní 1. rundě nám parádně zahrála vedoucí dvojice série, Nela a Radek Capilovi, zastavila se až na celkových 1265 bodech a tento výsledek by ve většině turnajů bral bezpečně první místo.

2. rundě byli nejlepší Dáša a Radek Capilovi (1101 b.), což v tu chvíli bylo průběžné třetí místo. Druhé stále drželi z předehrávky Ladik s Lojzíkem. K TOP šestce se výkony přiblížili z této rundy ještě Mira StaněkLojzou (1068 b.) a také nováček našich Valašských dvojic, Ondra a Kamil Kůrkovi (1066 b.). Na řadu přišla závěrečná 3. runda a začaly se dít věci. Abychom byli přesní, tak dvě dvojice začaly hned od úvodní hry šlapat na záda průběžného lídra, Nelu s Radkem. A bojovalo se až do konce a vše vyvrcholilo v závěrečných dvou hrách. Jana a Karel Orságovi trošku zazdili druhou desítkovou hru, ale pak nasadili k mohutnému finiši a po posledním hodu LG jim svítil v tabulce výsledek 1266 bodů! O nicotný jediný bodík se tak probojovali před Nelu s Radkem. Ještě vyšší stupeň zařadila nově složená dvojice, Ája Kudělková a Lojzík Horák. Od první desítkové hry do toho šlápli a zastavili se až na konečném výsledku 1293 bodů, což je od dubnového rekordu Nely s Ondrou Trojkem (1392 b.) druhý nejlepší výsledek roku. A tím pádem je řečené vše.

Vítězi listopadových Valašských dvojic se tak stávají Ája Kudělková a Lojza Horák (1293 b.), druhé místo opravdu urvali Jana a Karel Orságovi (1266 b.), těsně třetí skončili Nela a Radek Capilovi (1265 b.), čtvrté místo nakonec získali Ladik Stodůlka s Lojzou (1148 b.) a do TOP šestky vklouzli ještě Dáša a Radek Capilovi (1101 b.) a Mira Staněk s kým jiným, než s Lojzou Horákem (1068 b.).

V celoroční sérii Valašských dvojic po 11. turnaji navýšili v čele svůj náskok Nela a Radek Capilovi (237 bodů), druzí Dáša a Radek Capilovi (209 bodů) si lehce polepšili a třetí Nela Capilová a Ondra Trojek (203 bodů) opět absentovali a zůstali tak na svých bodech. Kompletní pořadí série je  k dispozici ZDE.

Závěrečný dvanáctý turnaj Valašských dvojic – MASTERS je naplánován na neděli 4. prosince 2022. Z důvodu obsazenosti centra nebude oficiální předehrávka a tak na neděli připravíme 4 rundyOBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou. Úplným závěrem patří velké poděkování našim milým sponzorům turnaje. Dáši a Michalovi Kapustovým.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb