Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězná premiéra Ondry Kotrly v Jadranské devítce

Již šestý turnaj Jadranské devítky v tomto roce uspořádal Bowling Jadran Frýdek-Místek. Opět krásná účast 49 hráčů se sešla v neděli 5.6.2022 a byli jsme svědky jednoho velmi milého a zajímavého překvapení.

Po delší době k nám zavítal „ztracený syn“ Ondra Kotrla (1552 b.) a jeho výlet na rodnou bowlingovou hroudu byl více než úspěšný, přímo vítězný. Marně jej naháněli domácí démoni, druhý Karel Orság (1541 b.) i třetí Radek Novák (1450 b.). Z Třince si pro čtvrté místo dojel Petr Lysek (1401 b.), páté místo získal náš metalista Jirka Klusáček (1398 b.) a ceněnou TOP šestku uzavřel jeden z bowlingových nestorů, Láďa Horák (1392 b.). Nejlepší ženou červnové devítka byla Dáša Dvořáková (1308 b.) na jedenáctém místě.

V čele série je po šestém turnaji Karel Orság (468 bodů) s hodně slušným náskokem 54 bodů na druhého Pepu Nováka (414 bodů) a aktuálně třetí pozici si drží Mira Zedník (392 bodů).

Momentálně máme k dispozici bowlingový kalendář Jadranu pouze na I. pololetí roku 2022 a už jsme urgovali organizátora Pepína, aby urychleně (berte s nadsázkou) připravil termíny turnajů alespoň na prázdniny a my Vám mohli otevřít obsazovačku. Takže sledujte známé stránky, kde se pak můžete přihlásit.

Díky za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.  

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb