Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězný double pro Radka Nováka z Jadranské devítky

V neděli 5. května 2024 se v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek odehrál již pátý turnaj z celoroční série Jadranské devítky 2024. Tentokrát se do bojů o devítkového šampiona měsíce pustilo 48 hráčů a boj o post nejvyšší tak trochu připomínal dubnový turnaj.

Vítězství, stejně jako v dubnu, vybojoval Radek Novák (1581 b.) a opět to bylo s obrovský náskokem. Tentokrát to bylo necelé kilečko a pak už se to řezalo hlava nehlava. Výborné druhé místo vybojoval nepravidelný návštěvník jadranské herny Miroslav Machala (1478 b.) a pak to jsou již samé známé firmy. Synové Jakuba skláře, takže Pepy Nováka, byli opět lepší než táta, když třetí místo bral Dan Novák (1407 b.), v těsném závěsu byla na čtvrtém místě nejlepší žena turnaje Agáta Valíčková (1396 b.) a TOP šestku doplnili pátý Tomáš Frydrych (1390 b.) a šestý František Klus (1346 b.).

V celoroční sérii Jadranské devítky 2024 máme po 5. turnaji stejného lídra, Radka Nováka (423 bodů). Změny jsou ale za vedoucím hráčem, když na druhé místo postoupil Michal Kudela (349 bodů) a na třetí se pak probojoval František Klus (337 bodů. Vzpoura dětí byla i v rodině Valíčkovic, kdy se mezi ženami ujala vedení Agáta (322 bodů) a „sundala“ tak mamku Beatu na druhé místo (285 bodů). Ta však tentokrát turnaj vynechala.

A to je z pátého turnaje Jadranské devítky vše. Šestý zápolení je naplánované na neděli 2.6.2024 a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za bezva turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb