Vítězství putuje s Jirkou Stulíkem do Žatce, kufr k Ivě Ondráčkové

Na druhý letošní turnaj BBO NejKUFRY.cz devítky, kde byl opět hlavní losovanou cenou cestovní kufr od firmy NejKUFRY.cz a ve šťastné plechovce 5940,-, dorazilo ve čtvrtek 6. února na Zličín 49 hráčů. Kvalifikaci vyhrál Honza Kolář ml. (829) a po odstoupení Michala Janovského, Víti Květenského a Jirky Borovce postupoval z pětatřicátého místa Jirka Hájek (574). V následných dvou semifinálových hrách bylo potřeba pro postup do finálové šestnáctky nahrát 434 kuželek. V turnaji zvítězil Jirka Stulík (540) a na bednu ho doprovodili Albert Jarovský (534) a Jára Maňásek (529). V desítce nejlepších se dále umístili: nejlepší junior Vašík Kordulík ml., Bob Ondráček, Marek Chovanec, Martin Bula, Štěpán Heligr, Pavel Kafka a Honza Kolář ml., nejlepší ženou byla Dáša Stulíková na 15. místě. Během večera padlo pět devítkových třístovek, první tři oceněné stovkou – Albert Jarovský, Michal Janovský, Martin Bula, Albert Jarovský, Vašík Kordulík ml. Zde je BBO video, fotky tentokrát nejsou, někdo zapomněl dát do foťáku kartu.

Po kvalifikaci přišlo na řadu losování cen a plechovky a největší štěstí měla první vylosovaná Iva Ondráčková, která vyhrála kufr. Plechovku s 5940,- nevybral nikdo, tažený nához 145 nepadl, a tak se na příští devítce bude hrát o cca 6800,-.

Průběžné celoroční pořadí BBO NejKUFRY.cz devítky po 2. turnaji: Marek Chovanec (140 b), Pavel Kafka (130 b), Albert Jarovský (129 b), Kája Šípek (126 b), Luboš Slezák (122 b), Petr Zach st. (121 b), Jára Maňásek (114 b), Bob Ondráček (102 b), Pepa Colon (91 b), Viktor Schön st.(85 b), Pepa Vlček (85 b).

BBO bodovací žebříček (únor) - pořadí k 7.2.: po dvou únorových turnajích je v žebříčku zapsáno 87 hráčů a kategorie A-F aktuálně vedou: Vašík Kordulík ml. (A), Jirka Stulík (B), Dáša Stulíková (C), Martin Bula (D), Petr Weiss a Dušan Mrviš (E), Jana Šípková (F).

Na Zličíně se na vás budeme těšit na 3. BBO NejKUFRY.cz devítce 19. 3. - obsazovačka, nebo ještě předtím 12.2. na BBO dvojicích, 20.2. na BBO klasickém, 4.3. na BBO dvojicích a 12.3. na BBO klasickém.