Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězství v únorových Ferdinand dvojicích putuje opět do Tábora

V neděli 20. února 2022 se v benešovské bowlingové herně S-centra odehrál 2. turnaj Ferdinand dvojic. Zahrálo si celkem 16 dvojic a hrálo se systémem "baker" (hráči se pravidelně střídají po každém framu). Dráhy byly namazány rekreačním modelem main street o délce 41 stop.

Nejlepší v kvalifikaci byli František Čermák s Daliborem Polívkou, kteří jako jediní zahráli průměr nad 200 bodů. Po semifinále je vystřídali v pozici lídrů Milan Barnet s Jardou Bejšovcem, ale ve finále nedali nikomu šanci vítězové kvalifikace, tj. Čermák s Polívkou. Druhé místo vybojovali manželé Marie a Otakar Frýbortovi. Třetí místo si vyhráli nováčkové benešovských turnajů, taktéž manželská dvojka Jiří a Iva Pauleovi.

Nejvyšší nához si připsali vítězové, kteří ve finále dosáhli náhozu 258 bodů. Sladkou "náplast" obdrží dvojice Kačka Brůčková s Petrem Sojkou za první místo odzadu a Milena Bejčková s Alenou Chaloupkovou za první nepostupující dvojici do finále. Losovaná cena, tzv. Měšec zůstal nevybrán a tak se příště bude hrát o částku přesahující 1.800 kč.

V celkovém pořadí vedou vítězové úvodního dějství, Jaroslav Butal a František Spilka. Díky všem za pohodový turnaj a budu se na Vás těšit někdy příště na viděnou. Další turnaj Ferdinand dvojic se hraje 20. března 2022, obsazovačka je připravena ZDE.

Foto č.1 zleva: Otakar a Marie Frýbortovi, František Čermák, Dalibor Polívka, Iva a Jiří Pauleovi.

Foto č.2: Dalibor Polívka a František Čermák.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb