Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vladimír Baborovský a Dušan Kovařík nejlepší na dvojicích

Netradiční dvojice ožily a nakonec se mimořádně zařazeného turnaje zúčastnilo přesně 12 dvojic. Díky tomu v měšci bylo na losování 1.200,- Kč a štěstí se usmálo na Hedviku Kalvodovou a Tomáše Pelce.

Před semifinále měli hráči možnost vybrat si ze dvou variant hraní semifinále a to: hrát dle plánu 1 proti 12 dvojici anebo vynechat dvě dvojice z kvalifikace, které na pokračování nedorazili a zahrát si 1 proti 10 dvojici a jedna z poražených dvojic s nejvyšším náhozem se do finále připojí také. Nakonec druhá varianta vyhrála a nejvyšší nához měli Hedvika Kalvodová a Tomáš Pelc a štěstí se na ně usmálo podruhé. První místo si zajistili ve finále Dušan Kovařík a Vladimír Baborovský, kteří měli finálový součet 390 bodů. Na druhém místě díky nedohozu skončili Stanley Mareš a David Dvořáček, kteří zahráli součet o pouhé dva body méně a to 388 bodů. Třetí místo374 body přistálo na konto Lukáše Gurgula a Tomáše Liebicha.

Turnaj dvojic se opět vrátí do kalendáře a odehraje v tradičním nedělním termínu příští měsíc a to 30. ledna 2022 - OBSAZOVAČKA.

Výsledky turnaje – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Žižkov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb