Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vlasta Jiřiště vítězem 10. BBO NejKUFRY devítky Strikeland

V neděli 30.6. se v chomutovském Strikelandu konal za účasti 31 hráčů 10. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Kvalifikaci vyhrál Abdul Kassas, šestnáctou postupující byla Petra Bóriková a z Desperada se probojovali František Kubík, Dáša Stulíková, František Červeňák a Jára Vokurka. V turnaji zvítězil Vlasta Jiřiště před Toníkem Nahodilem a Dášou Stulíkovou a v desítce oceňovaných se dále umístili Vojta Plánička, Olda Pour, Pavel Piskač, František Kubík, Milan Svoboda, Pavel Diviš a Vláďa Horňák. Nejlepší ženou byla Dáša Stulíková před Petrou Bórikovou a Zdenkou Pláničkovou, nejlepším seniorem Dáša Stulíková před Vojtou Pláničkou a Oldou Pourem a juniorem Julie Talašová před Adamem Kassasem a Kristiánem Talašem. Za nejvyšší nához 298 byl oceněn Olda Pour. Hlavní losovanou cenu od nejkufry.cz si odnesl František Červeňák. Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí po 10. turnaji: Jirka Stulík (711 b), Abdul Kassas (700 b), Vojta Plánička (692 b), Ríša Enders (686 b), Jirka Květoň (682 b), Toník Nahodil (671 b), Dáša Stulíková (670 b), Pavel Piskač (655 b), Zdenka Pláničková (653 b), Vláďa Horňák (631 b).

Děkujeme Pavlovi Divišovi za partnerství a spolupráci a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme opět těšit nejen na 11. BBO NejKUFRY devítce 4.8. - obsazovačka, ale také 15.7. na BBO dvojicích, 21.7. na BBO Kassas CXS tour a 24.7. na BBO devítkových dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb