Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

VoKoule vyhrávají Kumšta, Slabý, sérii Ferdinand: Polívka, Čermák!

V Benešově se v neděli 18. prosince odehrál závěrečný turnaj Ferdinand dvojic, který měl podtitul tradičního předvánočního turnaje, tzv. VoKoule. Hrálo se tedy nejen o pivo, ale i o krásné vánoční ozdoby. Zahrát si přijelo letos rekordních 17 dvojic, bohužel s 5 z nich jsme se rozloučili hned po kvalifikaci. Po následujícím semifinále do finále postupovalo nejlepších 6 dvojic.

Dobrou formu posledních dnů potvrdila dvojice David Kumšta, Radek Slabý a bylo z toho nakonec 3. místo v celkovém pořadí série a dárkový voucher na 15 litrů piva Ferdinand 11° MAX. Hoši též brali pivečka za nejvyšší nához 12. turnaje, rovných 270 bodů! Druhé místo ve 12. turnaji Ferdinand dvojic vybojovali Miroslav Krch se Septimiem Claudiem Molnarem. Třetí místo patří další táborské dvojici, Dalibor Polívka, František Čermák, kteří tak v celkovém pořadí vítězí a odváží si pivní voucher na 50 litrů piva Ferdinand 11° MAX. Voucher na 30 litrů stejného zlatavého moku si vyházeli František Spilka s Jaroslavem Butalem st. První tři dvojice v sérii si mezi sebe rozdělili též prize money v celkové hodnotě 4.500 kč. Další dvojice, které se umístili v Top 6, obdrželi 1,5 l. Ferdinand 10°. Jmenovitě manželé Frýbortovi, Míra Krch s "Drákulou" S. C. Molnarem a Gusta Horník s Davidem Rumlem. První tři jednotlivci v sérii (D.Polívka. F. Čermák a D.Kumšta) si odnesli 2x 1,5 l. piva Ferdinand 12°, 11° a 10°. Nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová, která obdržela 2x silné polotmavé pivo Sedm kulí od Pivovaru Ferdinand. Cenu útěchy v podobě vánočních koulí se odnesli ( za 12. turnaj ) nebo brzy převezmou tito hráči: Milan Barnet s Jardou Bejšovcem za první nepostupové místo do finále a dvojice Lukáš Kolman s Honzou Žákem za 17. místo. Losovaná cena tzv. Měšec zůstal nevybrán, takže v lednu budeme hrát cca. o 3.500 kč! Bowlingovou sérii Ferdinand dvojic 2022 si celkem zahrálo rovných 60 hráčů a hráček.

Všem děkuji za účast a budu se na vás těšit příští rok na viděnou. V Benešově se budou hrát opět dvě série, Bowling cz tour a Ferdinand devítka. Přeji Vám všem Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023!

Foto č.1 zleva: Septimiu Claudiu Molnar, Miroslav Krch, Radek Slabý, David Kumšta, František Čermák a Dalibor Polívka.

Foto č.3: František Spilka, Jaroslav Butal st., Dalibor Polívka, František Čermák, Radek Slabý a David Kumšta.

Foto č.3: Lukáš Kolman, Milan Barnet a Jaroslav Bejšovec.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb