Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vstup do LVDL zvládl ve sk. A nejlépe Formprojekt

Dlouho očekávané ligové souboje se v Xbowlingu ValMez rozběhly ve středu 9.6.2021. Nebyla to hlavní týmová soutěž ABL, ale její mladší sestra, Letní Valašská Devítková liga. Letos máme otevřené dvě skupiny a jak to tak vypadá, třetí skupina se zřejmě bohužel asi nepodaří naplnit. Jako první dostala slovo úvodním hracím dnem skupina A, nabitá zvučnými týmovými i individuálními jmény.

Po sérii pěti vzájemných zápasů nezůstal jediný tým, který by nebyl poražen. Při stejné zápasové bilanci dvou týmů (4 výhry a 1 prohra) rozhodlo o lídrovi více uhraných bodíků jednotlivých hráčů na řádcích. Proto je v čele při své premiéře v naší LVDL Formprojekt (19 b.) a s tříbodovou ztrátou je připraven kontrovat tradiční účastník s ambicemi nejvyššími, NO NAME (16 b.). Druhý nováček si nevedl také špatně. MRK (13 b.) měl kladnou zápasovou bilanci 3:2 a zaslouženě mu patří průběžné třetí místo. A aby bylo vše tak, jak má být, musíme uvést i jméno třetího nováčka. LTL Baťa (10 b.) je znám z našeho Valašského půlmaratonu a v tuto chvíli mu patří průběžné čtvrté místo. Až na pátém místě se nachází obhájce titulu z loňského roku, Tweeners (9 b.) a tabulku uzavírá další tradiční účastník LVDL, Zákulisí (8b.).

Letošní ročník má celkem 5 HD v základní části, což znamená, že po tomto úvodním kole ještě nebudeme dělat žádné závěry a předpovědi o favoritech, možná budeme moudřejší po 2. HD. Do konce zbývá ještě 20 vzájemných zápasů.

A můžeme se podívat na individuální výkony hráčů. Hráčem večera se stal jednoznačně David Klein (NO NAME) s parádním průměrem 267,20 bodu, nejvyšším maximálním náhozem 300 bodů, který zahrál „až“ na druhý pokus. V tom prvním dal „jen“ 297 bodů. David k tomu ještě získal plný počet 5 bodů a stejnou porci bodíků dodal svému Formprojektu také táta kapitán Pepa Novák. Do 1. HD zasáhly pouze dvě ženy. Tou lepší byla Iva Fojtíková (NO NAME) s průměrem 220,60 bodu a naopak o vyšší nához, krásných 265 bodů, se postarala Lenka Lacigová (LTL Baťa). Do týmových statistik se zapsal nejlepším průměrem 690,60 bodu NO NAME a nejvyšší nához 758 bodů uhráli Tweeners.

Z úvodního hracího dne LVDL sk. A je to vše. K následujícímu 2. kolu se sejdeme ve středu 23.6.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za parádní bowlingový podvečer a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky 1. HD - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb