Vyhrál poslední turnaj, vyhrál celou sérii Ferdinand!

V benešovském Scentru se uskutečnil 10. turnaj bowlingové série Ferdinand hrané devítkovým způsobem. Jelikož se jednalo o poslední turnaj, hrálo se o dvojnásobné body. Vítězkou kvalifikace a následného semifinále se stala Lenka Mrkvičková. Lenka byla oceněna za nejvyšší nához turnaje (288). Před finále se losoval měšec, ale vylosované číslo se neshodovalo s žádným dosaženým náhozem a tak se bude hrát v lednu příštího roku o částku okolo 4.000 kč. Do finále postoupil za minutu dvanáct a nakonec nejen, že vyhrál 10.turnaj, ale vyhrává celou Ferdinand devítkovou sérii 2017! Výsledky turnaje ZDE.

Kdo? Otakar Frýbort z Tábora! V celé sérii vyhrál hned tři turnaje, jednou skončil druhý a jednou třetí, tudíž vítězství v sérii zcela zasloužené. Druhé místo v neděli vybojoval František Čermák (opět hráč z Tábora) a třetí skončil domácí bowler David Ruml, který v sérii nakonec končí na druhém místě. Třetí místo v celkovém pořadí patří zároveň nejlepší ženě Marii Frýbortové. V Top 10 se dále umístili Jaroslav Bejšovec, František Čermák, František Spilka, Lenka Mrkvičková, Petr Eliáš, Jaroslav Butal.st. a Luboš Kunt st. Všichni hráči a hráčky v Top 10 byli oceněni od hlavních partnerů série Pivovaru Ferdinand a Scentra Benešov. Během série bylo rozdáno celkem přes 600 piv! První tři hráči série dostali poukázky na odběr 50, 30 a 15 l piva Ferdinand. Nějaké ty prize money, hodiny bowlingu pro vítěze každého z 10 turnajů. Celkový vítěz si v neposlední řadě odnesl poukázku v hodnotě 1.300 kč na bowlingové vybavení u společnosti Bowling cz s.r.o. Celkem se do Ferdinand devítkové série 2017 zapojilo 46 hráčů a hráček. Žebříček turnajové série ZDE.

Tímto děkujeme Vám hráčům za přízeň, pěknou sportovní atmosféru, fair play a hlavně jsme rádi, že se umíte skvěle bavit u sportu jménem bowling. Věříme že se s Vámi uvidíme i příští rok na Ferdinand devítkové sérii 2018.

Foto č.1 zleva František Čermák, Otakar Frýbort a David Ruml.

Foto č.2 zleva: Lenka Mrkvičková (nej nához a Marie Frýbortová (nej žena).

Foto č.3: zleva: David Ruml, Otakar a Marie Frýbortovi (celkové).