Jaroslav Lorenc zvítězil doslova o parník.

Ve dnech 16. a 17.9.2016 se uskutečnil 9.turnaj Roto Grip Magic Bowling Cup 2016. Turnaje se zúčastnilo 53 hráčů a hráček. Vítězem se stal Jaroslav Lorenc ml. s 810 body po finálových výkonech 300, 257 a 253 a zvítězil doslova o parník. Druhé místo se ztrátou 93 bodů v turnaji obsadil Lukáš Homola (246, 246 a 225) a třetí se umístila Blanka Heřmánková (223, 202 a 199).

- V kategorii STANDARD si prvenství připsal Petr Florík, v kategorii AMATÉR Blanka Heřmánková, nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Blanka Heřmánková, nejlepším seniorem Petr Florík a ocenění za nejvyšší nához získal Jaroslav Lorenc ml. za výkon 300 b.

- Trojice nejlepších seniorů na zářijovém turnaji MBC byla: Petr Florík, Dalibor Dědič, Dalibor Polívka.

- Ceny pro nejlepší tři nejlepší hráče v kategorii STANDARD převzali: Blanka Heřmánková, Petr Florík, Jan Kaňka.

- Ocenění tří nejlepších v kategorii AMATÉR obdrželi: Blanka Heřmánková, Markéta Vojtěchová, Vladimír Pecháček.

- Ocenění za nejvyšší nához získal Jaroslav Lorenc ml. za výkon 300 b.

- žebříček MBC celkový

- žebříček MBC seniorský

- žebříček MBC kat. Standard

- žebříček MBC kat. Amatér

Příští turnaj MBC se uskuteční 14. a 15.10.2016 v bowlingovém centru Best Bowling na Zličíně. Kompletní výsledky i průběžné pořadí ve všech kategoriích naleznete na stránkách www.mbc.cz

Zpravodajství 1. hrací den: prvním hracím dnem odstartoval devátý turnaj z série ROTO GRIP MBC 2016. V páteční předehrávce se do hry se zapojilo prvních 14 hráčů a s 876 body a průměrem 219,00 je v čele Jaroslav Lorenc. Druhý v průběžném pořadí je Pavel Čermák a třetí Stanislav Nejezchleba. Průběžné výsledky z prvého dne jsouzde

Turnaj pokračuje v sobotu a na programu jsou hrací rundy opět až od 10.20 hod, 12.00 hod a 13.20 hod. Hráči umístění na 1. - 24. místu po kvalifikaci budou hrát semifinále cca od 15:00 hod., hráči od 25. místa hrají v druhé semifinálové rundě cca od 16:00.