Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Zajímavé finále, stehna, žebra, spokojenost

5. turnaj navštívilo 28 hráček a hráčů. Tak to být asi mělo, protože se hrálo 28.10.2022. Zahrát si přišli i 3 zcela noví hráči. Jeden z nich, byl Honzík Otec. Srdnatě bojoval a nebýt trocha smůly při hře, postoupil by zřejmě i do finále. V kvalifikaci za sebou nechal 7 hráčů. Jen pro pořádek - 11 let. Honza dostal cenu za nejlepšího juniora. Petra si vychovává opravdu zdatného nástupce, či snad lépe následníka. Gratulujeme oběma.

Kvalifikaci ovládl domácí Ondřej Surán s průměrem téměř 235, za ním se seřadili Jarda Butal Míla Kratochvíl. Poslední postupující byla Jana Pavelková. O mazací přestávce byl jako vždy na Kaštance raut, tentokrát grilovaná kuřecí stehna a vepřová žebra se salátem. Výborné, jako vždy, děkujeme. Pauza byla využita i k předání ceny útěchy pro nejlepšího nepostupujícího. A tím byl další nováček turnaje Filip Čekal.

Finále začalo velice zajímavě. První hrou se utrhl Claudiu Molnar - 268. Ondřej Surán má sice 239, ale pokukuje po soupeři, co vymyslí dál. Ale Claudiu nic nevymýšlel, což se moc nevyplatilo - 149. Ondřej 191 a bylo velmi vyrovnáno. Do toho navíc vstoupil ještě Kolja Fufalko s číslem 245 a dostal se tak do kontaktu s vedoucí dvojkou. Třetí hry vnesly jasno, Ondřej Surán hraje 246 a nenechává tak nikoho na pochybách, že chce prostě 1. místo. Claudiu Molnar má 210 a Kolja Fufalko odpadl s hrou 181. Toho fikaně využívá Jarda Butal, hraje 228 a doufá, co na to řekne počítač přičítající hendykepy. A ten vynesl svůj rozsudek: 1. místo Ondřej Surán, 2. místo Claudiu Septimiu Molnar, 3. místo Jaroslav Butal. Ocenění za náhozy si odnáší právě Claudiu Molnar a za dámskou účast Jana Lébrová. Nejlepšími seniory se tak stali Jarda Butal s Irenkou Zelinkovou. Vítěze vidíme na fotce (další fotky níže ve fotogalérii. Výsledky jsou dole ke stažení.

Důležitý je i roční stav žebříčku. Ten je k dispozici spolu s podrobnými výsledky a pár fotkami na webu turnajové série Kaštanka Open. Závěrečný turnaj s oceňováním nejen denních úspěšných, ale i celoročních, se bude hrát 17.11.2022. Nahlaste se tedy včas, obsazovačka je již otevřena.

Děkujeme všem za příjemnou atmosféru celého dne, všem hráčkám a hráčům za účast a rozhodně herně, její kuchyni a personálu.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb