Zamíchá říjnový vítěz Bowling cz tour kartami?

V poslední říjnový den se v benešovském S-centru odehrál předposlední díl bowlingové série Bowling cz tour 2020/21. Za účasti 23 hráčů a hráček byl v kvalifikaci nejlepší Milan Barnet, který předvedl i nejlepší turnajový nához, 267 bodů. Po semifinále byl na 1. místě Ondřej Surán, který dorazil na poslední rundu s mírným zpožděním, jelikož se ten den hrála v Praze Devítková Liga mistrů. Ondra měl lví podíl na premiérovém vítězství týmu S-centra Benešov v této prestižní soutěži. Vraťme se ale zpět k 11. turnaji Bowling cz tour. Finále ovládl Petr Zach st., který porazil Ondru Surána o pouhé 2 kuželky. Třetí místo vybojoval František Spilka. Nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová.

V celkovém pořadí je nadále v čele Jaroslav Butal st. před Milanem Barnetem a Marií Frýbortovou. Další pořadí v Top 6: 4. místo David Ruml, 5. místo Dalibor Polívka a 6. místo Petr Zach st. V kategorii "B" je na prvním místě Lenka Bejšovcová, která vede před Honzou Žákem a Helenou Spilkovou.

Vyvrcholením celé série bude neděle 28. listopadu, (OBSAZOVAČKA) hrajeme o dvojnásobné body do celkového pořadí a pro hráče bude připraven tradiční bonus v podobě večeře v našem restaurantu Grosso. Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast v turnaji a ještě jednou se omlouvám za pozdní příjezd z Devítkové Ligy mistrů.

Foto č.1 zleva: Ondřej Surán, Petr Zach st. a František Spilka.

Foto č.2: Milan Barnet a František Čermák ( vítězové jednotlivých rund ).

Foto č.3: Marie Frýbortová a Milan Barnet.

Foto č.4: tým S-centra Benešov ve složení Mykola Fufalko, Ondřej Surán, David Ruml a Gustav Horník.