Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Zářijovou skleněnku si odnáší Josef Colon

1. - 3. místo

Žižkovská Xbowling Devítka se odehrála za účasti 34 hráčů a čekalo se, kde bude postupová hranice do semifinálových bojů. První nepostupující místo si na své konto připsal Jiří Togner. Přímý postup do finále si vybojovali čtyři nejlepší a to: Dušan Kovařík, Michal Beneš, Antonín Matějka a Lukáš Gurgul.

Semifinále na dvě nové hry vystavili stopku pro polovinu hráčů a nakonec prvním nepostupujícím o jeden jediný bod se stal Petr Hais se součtem 387 bodů. Zbytek hráčů mohlo po výběru drah zahájit finálové dvě hry a hned několik hráčů se přetahovalo o zisk skleněné kuželky. Důležité bylo tedy udržet nervy pod kontrolou u druhé hry, a nakonec si velmi vyrovnanými hrami zvládl rozdílem dvou bodů a součtem 534 vybojovat Josef Colon zářijovou skleněnku. Druhý skončil přímý finalista Dušan Kovařík, který zahrál součet 528 bodů a hlídal si na společné dráze právě vítěze turnaje. Třetí místo bral docela pravidelný sběratel kuželek Martin Russ se součtem 521 bodů.

Nesmíme opomenout na ceny pro paroháče a parohačku turnaje, které byly rozdány, tentokrát si 12 parohů hodil Jaroslav Lacina v kategorii žen to byla Hana Uhlířová, která si hodila 7 parohy. Nejvyšší nához 300 pouze jeden jediný tohoto turnaje hodil Martin Palas a to hned v kvalifikaci. Nejlepší ženou turnaje je Hana Uhlířová na 10. místě, která skončila těsně před další ženou finále a to Krystýnou Janočkovou. Další turnaj se bude konat v termínu 11. a 12. říjen 2021 - OBSAZOVAČKA.

Výsledky turnaje – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Žižkov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb