Zastaví vůbec někdo démony ze Zlína?

1. - 3. místo

Tak nějak se nám z turnajové série VALAŠSKÉ DVOJICE pomalinku stává uzavřená soutěž pro dvě dvojice, které si pozvou k turnaji sparing partnery. Nejinak tomu bylo v Xbowlingu ValMez i v neděli 3. března 2019. Nicméně je nutno dodat že sehrané dvojice ÁJA KUDĚLKOVÁ – ROSŤA SOUSEDÍK a JANA a MAREK IRGLOVI si za své dlouhodobé velmi dobré výkony zaslouží náš velký klobouček. Tímto je řečeno vše a my se můžeme věnovat „zbytku světa“.

Hned v první polovině turnaje si ÁjaRosťou vytvořili náskok více jak 40 bodů a usadili se v čele tabulky. Jako vždy jim byli největšími soupeři JanaMarkem, ale ani ostatní dvojice se nechtěly vzdát bez boje a při pohledu na složení je až záhadné, že právě tyto páry stále kralují. Vždyť třeba Maruška HermanováRadkem Šoborou nebo Láďové Krusberský s Filipem, kteří byli na průběžném třetím a čtvrtém místě, hrají také velmi pěkná čísla. Že by nám tam chyběla nějaká zvláštní chemie?

V druhé polovině soutěže letos neporažená dvojice Ája Kudělková – Rosťa Sousedík (1208 b.) udržela své nastolené tempo a dokráčela si k velmi ceněnému vítěznému hattricku. Janča a Marek Irglovi (1161 b.) bojovali, ale bohužel, opět to na vítězství nestačilo a obsadili tak potřetí v řadě „až“ druhé místo. Velký útok v druhé polovině předvedla nová dvojice soutěže, pánové Milda and Milda Krčmovi (1126 b.), kteří se prodrali k vítězství v turnaji až z osmého místa. Omlouváme se, prodrali se k třetímu místu, protože jak je řečeno výše, první dva fleky jsou rezervované. Svá místečka v nejlepší šestce turnaje z celkového počtu čtrnácti startujících dvojic si vybojovali Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (1108 b.), Dáša a Radek Capilovi (1069 b.) a Ládínci Krusberský s Filipem (1050 b.).

A jak se nám změnilo průběžné pořadí série po třetím turnaji? Vlastně vůbec, vše je při starém. Vedou Ája s Rosťou (90 b.), druzí jsou Janča s Markem (81 b.) a třetí místo si pojistili Láďové (65 b.).

Tímto nám skončil report z březnových VALAŠSKÝCH DVOJIC. Další pokračování s pořadovým číslem čtyři je naplánované na 7. dubna 2019 a už se moc těšíme, jak se všechny dvojice semknou a uspořádají hon na první dva vedoucí páry. Obsazovačka je samozřejmě již aktivní. Díky za krásné nedělní bowlingové odpoledne a těšíme se brzy na viděnou.