Závěrečný Letní turnaj vyhrává v Benešově Vladimír Volčko!

V neděli 14. srpna nám v Benešově vyvrcholila minisérie Letního S-centrum cupu 2022. Této letní série se celkem zúčastnilo 29 hráčů a hráček. Závěrečný 4. turnaj si přišlo zahrát celkem 22 milovníků bowlingu, takže finále bylo o 18 účastnících.

Hrálo se o dvojnásobné body do celkového pořadí a na středním mazání Main street o délce 41 stop. Před finále se losovalo o poukaz na pobyt v S-centru Benešov na 2 noci pro 2 osoby zdarma a paní Štěstěna se usmála na "drákulu" Claudia Septimia Molnara.

V kvalifikaci exceloval Ondra Surán s průměrem 247,5 bodu! Prvním nepostupujícím byl Gustav Horník. Finále ovládl po náhozech 177, 222 a 236 na poslední chvíli přihlášený Vláďa Volčko. Druhé místo vybojoval Jiří Homolka a třetí Ondřej Surán. Nejlepší ženou pak Marie Frýbortová, která obsadila páté místo. Nejvyššího náhozu dosáhl v kvalifikaci Milan Barnet, 278 bodů.

Celkově vyhrává Ondra Surán před Marií Frýbortovou a Koljou Fufalkem. Další pořadí v Top 6: David Ruml, Jiří Homolka a Václav Fiala. První tři hráči v celkovém pořadí si mimo jiných cen rozdělili poukázky v celkové hodnotě 3.000 kč na nákup bowlingového zboží od firmy Bowling cz. Všem oceněným hráčům gratuluji a děkuji za společně strávený čas.

Bylo to fajn a budu se na Vás těšit např. v neděli 4. září, kdy se po prázdninové pauze budou hrát Ferdinand dvojice. Přeji příjemný zbytek prázdnin přátelé!

Foto č.1 zleva: Jiří Homolka, Vladimír Volčko a Ondřej Surán.

Foto č.2: Marie Frýbortová, Ondřej Surán a Mykola Fufalko.

Foto č.3: Marie Frýbortová a Milan Barnet.

Foto č.4: Septimiu Claudiu Molnar.