51. ročník QubicaAMF World Cup 2015 - Las Vegas

51. ročník QubicaAMF World cup 2015 má své vítěze.

Po náročném maratonu bojů se vítězem mužů stal Siu Hong Wu z Hong Kongu, 2. místo obsadil Francois Louw z Jihoafrické republiky a 3. místo si odváží do Singapuru Muhammad Jaris Goh.

V ženské kategorii kralovaly hráčky se zkušeností z PBA. Vítězkou se stala Clara Juliana Guerrero z Kolumbie, druhá skončila Shannon Pluhowsky z USA a 3. místo vybojovala pro Rusko Maria Bulanova.

Konečné výsledky - MUŽI

Konečné výsledky - ŽENY

Včera v nočních hodinách byla ukončena základní část, kvalifikace 24 her. Naši hráči bojovali, ale na postup mezi nejlepších 24 hráčů to tentokrát nestačilo. Jiří Uhlíř skončil na konečném 59 místě s celkovým součtem 4429 bodů - průměr 184,54 bodu. Kateřina Beštová obsadila konečné 43. místo, když nahrála 4302 bodů - průměr 179,25 bodu.

Dnes tedy již bude turnaj pokračovat bez našich hráčů. Postupujících 24 můžů a 24 žen odehraje dalších 8 her o postup mezi nejlepších 8 mužů a 8 žen. Ti se pak utkají systémem Round-Robin.

Konečné výsledky kvalifikace - 24 her - MUŽI

Konečné výsledky kvalifikace - 24 her - ŽENY

I Jirka má za za sebou dalších 8 her. Ani jemu se nepodařilo vylepšit postavení v tabulce a je na průěběžném 62. místě s celkovým součtem 2974 bodů (průměr 185,88 bodu). Dnes začíná poslední den kvalifiakce a hrát se bude opět 8 her. Muži mají naplánovaný start na 17:00 hodin našeho času, ženy pak začnou svůj poslední blok her ve 22:00 hodin. Do dalších bojů postupuje nejlepších 24 hráčů v obou kategoriích.

Výsledky po 16 hrách - MUŽI

Dalších 8 her máí odehraných Katka. Prozatím je to 39. místo za celkových 2894 bodů (průměr 180,88 bodu). Na postupové 24. místo v tuto chvíli ztrácí 213 bodů. Tak budeme zítra držet palce.Ve 22:00 hodin našeho času začíne svůj 2. blok 8 her Jirka.

Výsledky po 16 hrách - ŽENY

Je odehraných první 8 kvalifikačních her. Jirka Uhlíř zahrál 1526 bodů (průměr 190,75) a je na průběřné 54. pozici. Katka Beštová zahrála 1487 bodů (průměr 185,88) a je prozatím na 32. místě. Dnes je na pořadu opět v odpoledních a nočních hodinách druhý blok 8 her a první hrají ženy.

Aktualizované výsledky  ZDE

Ve dnech 13. - 20. 11. 2015 probíhá v USA v centru Sam´s town v Las Vegas 51. ročník QubicaAMF World cup 2015. Českou republiku reprezentují Jiří Uhlíř a Kateřina Beštová. Oba hráči mají za sebou oficiální trénink a ostrý start jim začíná dnes.  Jiří Uhlíř hraje svou první sadu 8 her v 8:00 hod. LV (17:00 hod. ČR), Kateřina Beštová pak hraje od 13:30 hod. LV (22:30 hod. ČR).