Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, březen 2022

Jaroslav Lorenc a Lukáš Jelínek

 

Toto hodnocení sezóny 2021/2022 se zcela vymyká oproti všem letošním v této sezóně ale i všem ostatním od roku 2016, od kdy Bodovací žebříček spravuje Česká bowlingová asociace, ve spolupráci se serverem Bowlingweb.cz.

- Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí stejně bodů jako v měsíci únoru, tj. 261 bod.

- Turnajovými hráči měsíce se stali JAROSLAV LORENC a LUKÁŠ JELÍNEK.

- Mezi ženami vítězí PAVLA ČERNÁ.

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal TOMÁŠ VACEK a KATEŘINA BEŠTOVÁ.

- Turnajovým hráčem kategorie P165 se stal LUBOŠ SLEZÁK.

- V žebříčku se objevuje přes 600 hráčů/hráček, započteno bylo 27 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům turnaje: Prestige Tour (100b), 900Global series (93b), Storm Prague Cup (73b), Jadranská devítka (54b), Kaštanka Open (48b).

BŘEZNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Minulý měsíc přinesl rekordní počet bodů vítěze v historii Bodovacího žebříčku. Ten aktuální tento počet nejen vyrovnal, ale přináší navíc vítěze dva. Poprvé v historii Bodovacího žebříčku dochází ke shodě dvou nejlepších hráčů v zisku bodů. Jaroslav Lorenc a Lukáš Jelínek mají shodně po 261 bodu, třetí v pořadí kategorie mužů je Tomáš Vacek s 228 body.

- V kategorii žen se stala nejlepší hráčkou Pavla Černá s 254 body. Vítězí poprvé a tak se může těšit na dres pro vítěze této kategorie. Na druhém místě v kategorii žen je juniorka Julie Rácová (196b), třetí ve výběru hráček je Kateřina Beštová (185b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Podruhé v letošní sezóně vítězí v kategorii mužů P190 Tomáš Vacek (228b), za ním se umístil Josef Colon (214b), třetí Oto Kunc získal 205 bodů.

- V kategorii žen P190 vítězí podruhé za sebou Kateřina Beštová se 185 body, druhá Eliška Brychová nasbírala 162 bodů, třetí Ingrid Liebichová Fantová měla o 17 bodů méně.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Poslední raritou březnového Bodovacího žebříčku je kategorie P165. Ještě nikdy v historii se nestalo, aby vítězem v hlavní kategorii mužů nebo žen se stal hráč této výkonnostní kategorie. To prolomila nyní Pavla Černá a druhá, Julie Rácová, jí zdatně sekundovala. Třetí v kategorii žen P165 je Irena Sopková.

- V kategorii mužů se stal nejlepším hráčem v kategorii P165 poprvé v této sezóně Luboš Slezák. Vybojoval celkem 170 bodů a vítězí s náskokem 11 bodů před Pavlem Šimůnkem. Třetím v této kategorii byl se 135 body Jaroslav Zapletal.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb