Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, březen 2024

 

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích

- Nejvíce bodů v březnovém Bodovacím žebříčku vybojoval JIŘÍ VRÁŽEL a stal se hráčem měsíce.

- V kategorii žen vítězí LENKA ZVĚŘINOVÁ

- Oba zmiňovaní hráči patří do kategorie P190 a tak zde pro jiná jména vítězů nezbylo místo.

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali MICHAL ŠALKOVIČ a MILOSLAVA SUCHÁNKOVÁ.

- V březnovém žebříčku se objevilo přes 650 hráčů/hráček, započteno bylo 33 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE Tour (100 bodů), Olympia Bowling Cup (73 b), DS Devítka tour (71 b), Jadranská devítka (52 b), Prosecká Iron Devítka (45 b).

BŘEZNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Po dvou měsících a kralování Jany Marešové nastal návrat ke starým pořádkům a celkovým vítězem se stal muž. Nejvíce bodů nasbíral ostřílený bowlingový harcovník, senior Jiří Vrážel. V této sezóně má na svém kontě již dvě vítězství v kategorii P190, ale v hlavní kategorii vítězí poprvé. K dosažení tohoto úspěchu potřeboval celkem 189 bodů. Druhý v pořadí se umístil Antonín Matějka (177 b), třetí Václav Rác (168b).

- Podruhé v letošní sezóně v kategorii žen vítězí Lenka Zvěřinová (184 b), druhá se umístila Jana Marešová (177 b), třetí Krystyna Janočková (150 b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Souběžně s hlavní kategorií je první v i kategorii mužů P190 Jiří Vrážel (141 b). Za ním se druhý, stejně jako v hlavní kategorii, umístil opět Antonín Matějka (137 b). Třetí, alespoň jedno nové jméno v této kategorii, je Martin Haxa (132 b).

- Již čtvrté vítězství v této sezóně si připisuje na své konto v kategorii P190 Lenka Zvěřinová (184 b). Druhá v pořadí se v této kategorii umístila Krystyna Janočková (150 b), třetí Andrea Sýkorová (126 b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Premiérově se v této sezóně již poosmé objevuje nové jméno nejlepšího. Tentokráte v kategorii P164 vítězí junior Michal Šalkovič (97 b). O tři body méně měl na druhém místě Tomáš Brich (94 b), o další čtyři méně Roman Dyršmíd (90 b).

- Podruhé letos vítězí v této ženské kategorii Miloslava Suchánková, na vítězství potřebovala 80 bodů. Druhá se umístila Dana Soukupová (67 b), třetí Zdenka Pláničková (64 b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb