Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, červenec 2020

Lukáš Jelínek

 

S mírným zpožděním přinášíme konečnou rekapitulaci výsledků z uplynulé turnajové sezóny 2019/2020. V Bodovacím žebříčku sezóny 2019/2020 se objevilo celkem 1419 jmen hráčů/hráček z bowlingových turnajů ze všech koutů naší republiky. Speciální originální dres „Turnajový hráč roku 2019/2020! Pak patří celoročním vítězům ve všech kategoriích. Celkovými vítězi celoročního bodování se tak stal mezi muži Václav Rác a mezi ženami Irena Strakovákterá kralovala i v ženské kategorii P190. V této kategorii mezi muži suverénně vládl Josef Colon. V nejnižší výkonnostní kategorii P165 pak zvítězili Viktor Schön st. a Černíková Karolína.

Rozdáno bylo loni celkem 35 dresů pro hráče měsíce. V hlavní kategorii si jej mimo výše zmiňovaných ještě vybojovali: Švec Ladislav, Šimánek Ladislav, Čížek Daniel, Homola Lukáš, Bočan Josef, Colon Josef, Černík Vojtěch, Kolář Jan st., Strejcová Tereza, Sovová Alena, Heřmánková Blanka, Beštová Kateřina, Sýkorová Andrea, Fojtíková Ivana. Kategorie P190 oblékla tyto další hráče: Kordulík Václav ml., Rain David, Turina Jaroslav, Kolářová Hana. Dresy pro nejlepší hráče kategorie P165 pak vybojovali: Křížek Martin, Prokop Zdeněk, Guič Boris, Dutka Miroslav, Schönová Jana, Nováková Iva, Pláničková Zdenka, Prokopová Dagmar, Bočanová Ivana, Sovová Ivana.

Všem vítězům gratulujeme a držíme palce při obhajobě v sezóně nadcházející, která odstartovala 1. července a její první měsíční vítěze už známe a přinášíme rekapitulaci za měsíc červenec 2020.

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku za měsíc červenec 2020

Jak bylo uvedeno, na začátku července odstartoval pátý ročník Bodovacího žebříčku. Někteří hráči jsou samozřejmě pro novou nadcházející sezónu na základě jejich výsledků přeřazeni do jiných výkonnostních kategorií. Nicméně opět začíná každoměsíční boj o dresy pro „Turnajové hráče a hráčky měsíce“, a to nejen v hlavní kategorii, ale i ve výkonnostních kategoriích P190 a P165. Všichni se pak mohou těšit na dresy s inovovaným designem, které jsou pro novou sezónu nachystány.

V žebříčku pro červenec se objevuje přes 600 hráčů/hráček, započteno bylo 29 otevřených turnajů, které splňují kritéria pro zařazení a získání bodů do Bodovacího žebříčku.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal LUKÁŠ JELÍNEK s 255 body

- Jaroslavu Lorencovi na druhém místě nestačilo ani 248 bodů na vítězství.

- Mezi ženami vítězí IRENA STRAKOVÁ, která vítězí i mezi ženami kategorie P190.

- Turnajovými hráčem kategorie P190 se stal RICHARD NOSEK.

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali MILAN KRČMA ml. a IVANA BOČANOVÁ.

- Nejvíc bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE TOUR (100b), EBONITE TOUR (84b), STORM PRAGUE CUP (74b).

ČERVENCOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- V kategorii mužů, ale i celkově, vítězí Lukáš Jelínek. K vítězství potřeboval úctyhodných 255 bodů, což je druhý nejvyšší bodový zisk od července 2017. Druhý v pořadí, Jaroslav Lorenc, nasbíral 248 bodů a třetí, Richard Nosek, měl na svém kontě 219 bodů.

- V kategorii žen nadále kraluje Irena Straková, na svém kontě měla 216 bodů. Druhá, Andrea Mazalová, měla na svém kontě 187 bodů, třetí v pořadí, Kateřina Beštová, nasbírala 179 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- V kategorii mužů P190 vítězí Richard Nosek s 219 body. Druhý Antonín Matějka, měl na svém kontě 209 bodů a třetí Vojtěch Černík o bod méně.

- V kategorii žen P190 vítězí, stejně jako v hlavní kategorii, Irena Straková (216b). Také zde je na druhém místě Andrea Mazalová (187), třetí se umístila Hana Kolářová, získala 166 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Prvenství v kategorii mužů vybojoval Milan Krčma ml., potřeboval k tomu 195 bodů. S odstupem 68 bodů se na druhém místě umístil Josef Vlček, třetí Emil Krubert nasbíral 98 bodů.

- V kategorii žen vítězí Ivana Bočanová, která nasbírala 89 bodů. Na druhém místě skončila Miloslava Suchánková s 82 body, třetí v pořadí, Jana Schönová, měla na svém kontě o bod méně.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

P.S. probíhající aktuální měsíční Bodovací žebříček, srpnový, naleznete >> zde.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb