Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, duben 2022

Jaroslav Lorenc

 

Dle vítězů v jednotlivých kategoriích je vidět, že je tady předposlední, již jedenácté hodnocení sezóny 2021/2022. Víceméně nepřináší nic nového, neb všichni vítězové se v hodnocení sezóny 2021/22 již minimálně jednou na prvém místě objevili. Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí téměř 300 bodů a to tady ještě v historii žebříčku nikdy nebylo.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal JAROSLAV LORENC.

- Mezi ženami vítězí PAVLA ČERNÁ.

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal JOSEF COLON a KATEŘINA BEŠTOVÁ.

- Turnajovým hráčem kategorie P165 se stal DAVID MOJKA.

- V žebříčku se objevilo přes 750 hráčů/hráček, započteno bylo 32 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům turnaje: Prestige Tour 7 (100b), Prestige Tour 8 (100b), 900Global series (96b), Storm Prague Cup (74b), Devítka tour (57b).

DUBNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Minulý měsíc přinesl rekordní počet bodů pro vítěze v historii Bodovacího žebříčku (291 bodů). To ale nikdo netušil, že bude mít jepičí život a rekord bude hned v následujícím měsíci překonán. Postaraly se o to především dva turnaje turnaje Prestige tour, které se hrály v jednom měsíci a áčkový turnaj 900Global, které měly shodného vítěze.

- Bombastický bodový zisk 296 bodů má na svém kontě Jaroslav Lorenc. Také druhý v pořadí Josef Colon, překonal březnový historický rekord, ten nashromáždil 266 bodů. Třetí v žebříčku se umístil Jiří Hindrák s 252 body.

- V kategorii žen se stala nejlepší hráčkou podruhé za sebou Pavla Černá s 241 bodem. Druhá v pořadí Irena Straková nasbírala jen o dva body méně. O dalších pět bodů zaostávala třetí v pořadí Kateřina Beštová

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Celkově popáté v letošní sezóně vítězí v kategorii mužů P190 Josef Colon (266b), naopak poprvé se mezi třemi nejlepšími v této kategorii objevuje junior Václav Kordulík (251b). Poprvé se v trojici nejlepších objevuje i Ondrej Prekop (248b).

- V kategorii žen P190 vítězí letos počtvrté Kateřina Beštová (234b), nyní je to dokonce potřetí za sebou. Dobře známou tváří na druhém místě je Kateřina Janošcová s 218 body, poprvé mezi tři nejlepší nakoukla Lucie Hrazdírová (189b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Stejně jako v hlavní kategorii žen, tak i v kategorii P165 vítězí Pavla Černá (241b) a všem je jasné, že tuto kategorii průměrově během roku přerostla a od června bude minimálně o jednu výkonnostní kategorii výše. Druhá se umístila s 233 body Lenka Málková, třetí se 145 body Pavla Žáčková.

- V kategorii mužů nyní kraloval junior David Mojka s 208 body. Na druhém místě je další junior, Filip Jiránek (150b). K dvojici nejlepších se přisál hlubocký Drakula s rumunským pasem, Molnar Septimiu Claudiu (147b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

Archiv a hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2021/2022 naleznete na následujících odkazech

>> podzim

>> jaro

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb