Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, duben 2023

 

Čtvrté vyhodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2022/2023 v letošním roce, celkově již desáté v letošní sezóně, přináší Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz.

Únor a březen přinesly letošní bodové rekordy vítězů v počtu získaných bodů. Duben přináší rekordní počet hodnocených hráčů v žebříčku, bylo jich celkem 658.

- Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí „jen“ 223 bodů.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal ONDŘEJ TROJEK.

- Mezi ženami vítězí JANA MAREŠOVÁ.

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal JOSEF COLON.

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali JAROMÍR MAKOVEC a JULIE RÁCOVÁ

- V žebříčku se objevilo přes 650 hráčů/hráček. Započteno bylo 34 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE Tour (100 bodů), POPO series2500 (81 b), Prague POPO Cup (64 b), Velikonoční Xbowling Iron Special (61b), Devítka tour (62b), Jadranská devítka (60b).

DUBNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Po dvouměsíční pauze vítězí s 223 body Ondřej Trojek a je to jeho třetí vítězství v letošní sezoně. Jen o pět bodů méně má na svém kontě druhý v pořadí, nestárnoucí senior Josef Colon. Třetí s 209 body se umístil junior Tomáš Vacek.

- V kategorii žen jsou mezi třemi nejlepšími všechny seniorky. Vítězství potřetí v řadě zaznamenala Jana Marešová s 219 body, je to již její čtvrté vítězství. Jen o dva body méně má na svém kontě druhá Irena Straková. Třetí se 193 body se umístila Dagmar Prokopová.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Celkem čtvrté prvenství v této sezóně v kategorii P190 si připisuje Josef Colon (218 b). Poprvé se ve výběru třech nejlepších objevuje Vítězslav Květenský (207 b). Třetí pozice se 175 body náleží Antonínu Matějkovi.

- V kategorii P190 je pořadí podobné jako v hlavní kategorii. Dvojici Jana Marešová, Dagmar Prokopovádoplňuje jako třetí Pavla Černá.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Podruhé za sebou se umístil první v P165 Jaromír Makovec (165 b). Druhý se umístil se 155 body Jakub Marek, třetí Martin Palas se 138 body.

- Rekordmankou letošního ročníku je určitě Julie Rácová, která pouze v srpnu nebyla první. Nyní v dubnu si připisuje na své konto již deváté vítězství. Tentokráte k tomu potřebovala 148 bodů. Druhá se umístila Zuzana Kvasničková (125 b), třetí Ivana Bočanová s 59 body.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb