Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, květen 2022

Václav Rác

 

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz přináší poslední, dvanácté hodnocení sezóny 2021/2022. Skončila turnajová série Prestige, která se nejvíce odráží na bodování, na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí pouhých 163 bodů.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal VÁCLAV RÁC

- Mezi ženami vítězí IRENA STRAKOVÁ

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali ZDENĚK HAVLÍČEK a ADÉLA MELUZINOVÁ

- V žebříčku se objevilo přes 500 hráčů/hráček, započteno bylo 23 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům turnaje: Storm Prague Cup (71b), 900Global series (65b), Jadranská devítka (51b), Sprinter Cup (45b), BBO devítka Strikeland (43b).

KVĚTNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Po měsících hodokvasu přišel půst, květen se zařadil mezi tři nejméně bodované měsíce v sezóně. Václav Rác využil nepřítomnosti reprezentantů, kteří se zúčastnili ME ve Finsku a premiérově v této sezoně vítězí se 163 body. Druhý v pořadí, Jakub Šarišský, měl na svém kontě 147 bodů a třetí, Oto Kunc, 134 bodů.

- V kategorii žen se stala se 131 body nejlepší hráčkou, v této sezóně podruhé, Irena Straková. Adéla Meluzinová nasbírala 123 bodů, o dalších pět bodů zaostávala třetí v pořadí, Kateřina Slavíková.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Naprosto shodné pořadí - Rác, Šarišský, Kunc jako v hlavní kategorii, bylo i v pořadí kategorie mužů P190.

- V kategorii žen P190 vítězí letos potřetí Kateřina Slavíková (118b), poprvé se mezi třemi nejlepšími hráčkami objevuje Krystyna Janočková (117b), jako třetí v pořadí se umístila Kateřina Beštová (111).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii mužů se podruhé v této sezóně vyhřívá na prvém místě Zdeněk Havlíček se 123 body. Druhý se umístil se 115 body Luboš Slezák, třetí je se 104 Josef Vlček.

- Také Adéla Meluzinová si připisuje letošní druhé vítězství s devítibodovým náskokem před Miloslavou Suchánkovou (112b), třetí v pořadí byla Julie Rácová (91b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb