Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, leden 2024

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích

- Nejvíce bodů v lednovém Bodovacím žebříčku vybojovala JANA MAREŠOVÁ a stala se hráčkou měsíce.

- V kategorii mužů vítězí JOSEF COLON

- Turnajovými hráči kategorie P190 se stali ALBERT JAROVSKÝ a LENKA ZVĚŘINOVÁ

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali JAN FILUŠ ml. a MAGDALENA Dvořáková

- V lednovém žebříčku se objevilo přes 550 hráčů/hráček, započteno bylo 27 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE Tour (99 bodů), Devítka tour (64 b), Jadranská devítka (52 b), Letenský pohár (46 b), Prosecká Iron Devítka (42 b).

LEDNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Již podruhé v této sezóně vládne Bodovacímu žebříčku žena, již podruhé je to Jana Marešová. Na vítězství potřebovala 144 bodů, v letošní sezóně je to její třetí vítězství v kategorii žen. Druhá v pořadí je Lenka Zvěřinová (88 b), třetí Lenka Málková (84 b).

- V kategorii mužů vítězí podruhé v řadě za sebou Josef Colon, tentokráte se 142 body. Jen o bod méně měl na svém kontě druhý Albert Jarovský (141 b), třetí se umístil Antonín Matějka (137 b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Poprvé se stal nejlepším v kategorii mužů P190 Albert Jarovský (141 b). Za ním se druhý umístil Antonín Matějka (137 b) třetí David Klein (133 b).

- Třetí vítězství v této sezóně si připisuje na své konto v kategorii P190 Lenka Zvěřinová (88 b). Druhá v pořadí se v této kategorii umístila Lenka Málková (84 b), třetí Zuzana Kvasničková (81 b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Podruhé v této sezoně je nejlepším hráčem kategorie P165 Jan Filuš ml. (95 b). O jedenáct bodů méně měl na druhém místě Jakub Novák o dalších pět méně Miroslav Nýč (79 b).

- Po loňském kralování Julie Rácové, má tato ženská kategorie letos lídra v Magdaleně Dvořákové. Již po čtvrté se stala nejlepší ženou kategorie P165, na vítězství potřebovala 71 bodů. Druhá se umístila Anna Doubravová (64 b), třetí Lenka Blažková (57 b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb