Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, listopad 2019

Lukáš Homola

 

V měsíci listopadu byla návštěvnost některých turnajů opět nadstandardní, takže proběhly bodové žně. Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí o dva body více než v říjnu, tj. 208 bodů. Přinášíme páté hodnocení Bodovacího žebříčku, ve kterém se popáté objevuje na pozici nejlepšího hráče a hráčky nové jméno.

- Turnajovým hráčem měsíce byl vyhodnocen LUKÁŠ HOMOLA.

- Mezi ženami vítězí ANDREA SÝKOROVÁ.

- V žebříčku se objevuje přes 600 hráčů/hráček, započteno bylo 26 otevřených turnajů, které splňují kritéria pro zařazení do žebříčku.

Turnajovými hráči kategorie P190 se stali DAVID RAIN a ANDREA SÝKOROVÁ.

Turnajovými hráči kategorie P165 se stali VIKTOR SCHÖN a KAROLÍNA ČERNÍKOVÁ.

Nejvíc bodů přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE TOUR (100b), EBONITE (86b), BBO DEVÍTKA STRIKELAND (50b).

LISTOPADOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- V kategorii mužů vítězí Lukáš Homola, který k vítězství potřeboval 208 bodů. Jen o čtyři body méně měl druhý v pořadí, David Rain, třetí v pořadí, Daniel Čížek, měl na svém kontě také přes 200 bodů.

- V hlavní kategorii žen se 184 body vítězí Andrea Sýkorová, druhá, Andrea Mazalová, měla na svém kontě o devět bodů méně. Třetí v pořadí, Kateřina Janošcová, nasbírala 165 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- V kategorii mužů vítězí, David Rain s 204 body, s těsným náskokem před Danielem Čížkem, který měl na svém kontě 202 body. Na třetím místě se v kategorii mužů se 172 body objevuje Stanislav Nejezchleba.

- V kategorii žen P190 vítězí, stejně jako v hlavní kategorii, Andrea Sýkorová (184b). Jako druhá se umístila Andrea Mazalová (173b) a třetí Kateřina Janošcová se 165 body.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii mužů již počtvrté v této sezóně vítězí Viktor Schön s 95 body s šestibodovým náskokem před Michalem Poprockým. S odstupem dalších tří bodů se umístil Martin Křížek.

- Podobně suverénně si v ženské kategorii P165 vede Karolína Černíková. Letos vítězí potřetí, tentokráte s úctyhodným počtem 160 bodů. O 83 bodů méně měla na svém kontě Michaela Černíková, třetí v pořadí, Jana Schönová, nasbírala 75 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb