Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, listopad 2022

Ondřej Trojek a Václav Rác

 

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz přináší v letošním roce páté hodnocení sezóny 2022/2023. Nestává se často, aby dva hráči měli stejný počet bodů na prvním místě, nyní to tak je.

- Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí 240 bodů.

- Turnajovými hráči měsíce se stali VÁCLAV RÁC a ONDŘEJ TROJEK

- Mezi ženami vítězí LENKA MÁLKOVÁ

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal MATĚJ VACÍK

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali JULIE RÁCOVÁ a MARTIN PALAS

- V listopadovém žebříčku se objevilo téměř 650 hráčů/hráček, započteno bylo 27 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE Tour (100 bodů), 900Global POPO series2500 (88b), Storm Prague Cup (68b), Devítka tour (56b), Jadranská devítka (51b).

LISTOPADOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Jak se píše v úvodu, listopadový žebříček nemá jednoho, ale hned dva vítěze. Ke shodnému počtu 240-ti bodů dospěli Ondřej Trojek a Václav Rác. Třetí v pořadí Jiří Hindrák, měl na svém kontě jen o čtyři body méně.

- V kategorii žen vůbec poprvé vítězí Lenka Málková s 208 body. Druhá v pořadí Kateřina Beštová nastřádala 206 bodů, třetí Jana Marešová 178 bodů

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Podruhé v této sezóně vládl kategorii P190 Matěj Vacík, tentokráte s 205 body. Na druhém místě skončil David Mojka (191b), na třetím Antonín Matějka (181b).

- Stejně jako v hlavní kategorii je Lenka Málková nejlepší i v P190. Druhá se umístila Jana Marešová, třetí Dagmar Stulíková.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii mužů byl vyhlášen nejlepším mužem v letošní sezóně již podruhé Martin Palas (157b). V dalším pořadí byli seřazení Bohumil Brázda (148b) a Jan Štulc (87b).

- V kategorii žen bezkonkurenčně kraluje juniorka Julie Rácová, která je nejlepší počtvrté z pěti hodnocení. Za ní skončily Ivana Bočanová (65b) a Dana Soukupová (54b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb