Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, říjen 2022

Jiří Hindrák

 

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz. přináší v letošním roce čtvrté hodnocení sezóny 2022/2023.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal JIŘÍ HINDRÁK

- Mezi ženami vítězí KATEŘINA BEŠTOVÁ

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal JOSEF COLON a EMA IWAZAWA

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali JULIE RÁCOVÁ a JAKUB MAREK

- V zářijovém žebříčku se objevilo 599 hráčů/hráček, započteno bylo 28 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE Tour (100 bodů), 900Global series (77b), Storm Prague Cup (59b), Jadranská devítka (53b), Devítka tour + BBO devítka Strikeland (oba turnaje 41b).

ŘÍJNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Tahanici hráčů z reprezentačního výběru o nejlepšího hráče měsíce tentokráte narušil Jiří Hindrák. Vlastně nenarušil, neb patří ke stavebním kamenům seniorské reprezentace. V říjnu nasbíral Jiří Hindrák 211 a s náskokem tří bodů vítězí před Ondřejem Trojkem. Třetí v pořadí se 197 body se umístil Josef Colon.

- Podruhé za sebou kraluje kategorii žen Kateřina Beštová. Vítězí se 167 body a náskokem 20 bodů před Emou Iwazawa. Třetí v pořadí se umístila Julie Rácová (140 b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Trojice nejlepších hráčů z minulého měsíce si proházela pořadí, tentokráte vítězí Josef Colon (197b). Na druhém místě se umístil Jiří Vrážel (182 b), na třetím David Mojka (163b).

- V letošní sezóně se poprvé do výběru tří nejlepších hráček poprvé dostala Ema Iwazawa a vybojovala hned nejlepší pozici se 147 body. O devět bodů méně měla na svém kontě Eliška Brychová, třetí s odstupem dalších osmi bodů se umístila Krystyna Janočková.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Co měsíc to jiný vítěz v mužské kategorii P165, tentokráte vítězí Jakub Marek se 129 body. Druhý se umístil František Nečas (114b), třetí Josef Vlček (98b).

- Naopak kategorii žen bezkonkurenčně kraluje Julie Rácová. Vybojovala s 140 body pozici nejlepší hráčky kategorie P165 již potřetí, během čtyř měsíců. Až o 86 bodů méně, měla na druhém místě Tina Dočkalová, třetí Lenka Blažková měla o další dva body méně.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb