Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, srpen 2019

Ladislav Šimánek

 

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči za měsíc srpen 2019.

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz, přináší druhé hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2019-2020. Srpen se vždy pyšní nejvíce obsazenými turnaji v roce, nejinak tomu bylo i nyní.

-Turnajovým hráčem měsíce byl vyhodnocen LADISLAV ŠIMÁNEK.

-Mezi ženami vítězí ALENA SOVOVÁ.

-V žebříčku se objevuje přes 600 hráčů/hráček, odehráno bylo více jak 30 otevřených turnajů, které splňují kritéria pro zařazení do žebříčku.

-Turnajovým hráčem a hráčkou kategorie P165 se stali VIKTOR SCHÖN a KAROLÍNA ČERNÍKOVÁ.

-Nejvíc bodů přinesly hráčům tyto turnaje: SUMMER CUP (100b), PRESTIGE TOUR (87b), EBONITE (72b).

SRPNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

Měsíc srpen, díky návštěvnosti a velice dobře obsazeným turnajům, vždy značně zvedá bodové hranice v zisku bodů. Na vítězství v kategorii turnajový hráč/hráčka je zapotřebí 220 bodů. V srpnu, stejně jako v červenci, vybojovali prvenství opět hráči z výkonnostní kategorie P190.

- V kategorii mužů vítězí Ladislav Šimánek s 220 body a těsným jednobodovým náskokem před Alešem Synkem. Třetí, Jaroslav Lorenc, měl na svém kontě 212 bodů.

- V hlavní kategorii žen se 195 body vítězí Alena Sovová. Druhá, Irena Straková, měla na svém kontě o třináct bodů méně. Třetí v pořadí, Anna Petáková, nasbírala 179 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- V kategorii mužů i žen se shodují jména nejlepších hráčů s hlavní kategorií, nejen na prvém, ale i na druhém místě. Na třetím místě se v kategorii mužů se 170 body objevuje David Rain, v kategorii žen Pavla Černá (154b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii mužů „doubluje“ prvenství Viktor Schön (178b). Tentokráte potřeboval na vítězství o 55 bodů více, než minulý měsíc. Na druhém místě se objevuje František Bora (136b) a na třetím Pavel Javůrek (126).

- Karolína Černíková vítězí se 120 body, o dvanáct bodů méně měla na svém kontě Jana Schönová. Třetí v pořadí, Dagmar Prokopová, nasbírala 105 bodů.

Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb