Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, srpen 2022

Lukáš Jelínek

 

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz., přináší druhé hodnocení sezóny 2022/2023. Srpnové klání je ve znamení „double“, přináší stejného vítěze jako minulý měsíc a stejný počet bodů, který byl zapotřebí k vítězství. V Bodovacím žebříčku byla pokořena hranice 600 jmen hráčů/hráček, což nebývá až tak častý jev.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal LUKÁŠ JELÍNEK

- Mezi ženami vítězí JANA MAREŠOVÁ

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal PETR HORÁČEK

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali JANA SCHÖNOVÁ a MARTIN PALAS

- V srpnovém žebříčku se objevilo 606 hráčů/hráček, započteno bylo 29 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE Tour (100 bodů), Summer Cup (100 b), 900Global series (67 b), Storm Prague Cup (58b), Devítka tour (48 b).

SRPNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Podruhé za sebou vítězí Lukáš Jelínek s 224 body, jen o jediný bodík méně má na svém kontě druhý Jaroslav Lorenc. Jako třetí se umístil Václav Rác s 213 body.

- Minulý měsíc třetí, nyní již první. V hlavní kategorii žen vítězí se 174 body Jana Marešová. Druhá v pořadí je juniorka Pavla Žáčková se 157 body. Ještě větší překvapení než na místě druhém, je umístění Jany Schönové, hráčky kat. P165 na místě třetím.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- V kategorii P190 si vybojoval dres hráče měsíce Petr Horáček za 186 bodů. Druhý, se s šestibodovou ztrátou, je Albert Jarovský a třetí Jan Kolář, ten měl o další bod méně.

- Stejně jako v hlavní kategorii, tak i v P190, se umístili na prvních dvou místech Jana Marešová a Pavla Žáčková. Za touto dvojicí skončila na třetím místě Kateřina Slavíková.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii P165 se umístily lépe ženy než muži, proto se začíná kategorií žen. Dres pro vítězku kategorie si vybojovala Jana Schönová (144b), která vítězí s velkým náskokem 36 bodů před Dášou Vohryzkovou. Třetí v pořadí skončila Kateřina Šponerová se 101 bodem.

- V kategorii mužů, vůbec poprvé v životě, vítězí Martin Palas (142b) a také jemu neuteče dres pro vítěze kategorie. Minulý měsíc třetí, nyní o stupínek výše, se umístil druhý Bohumil Brázda se 135 body. O dalších šest bodů méně měl na svém kontě Vladimír Baborovský.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb