Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, únor 2022

Lukáš Jelínek

 

Celkově již osmé hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2021/2022, přináší Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz. Přestože se jedná o měsíc s nejmenším počtem dnů, přináší nejvyšší bodové zisky v této sezóně.

- Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí 261 bodů.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal LUKÁŠ JELÍNEK.

- Mezi ženami vítězí KATEŘINA BEŠTOVÁ.

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal VÁCLAV RÁC.

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali FILIP JIRÁNEK a JŮLIE RÁCOVÁ.

- V žebříčku se objevuje přes 600 hráčů/hráček, započteno bylo 26 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům turnaje: Prestige Tour (100b), 900Global series (95b), Storm Prague Cup (78b), Sprinter Cup (56b), Jadranská devítka (51b).

ÚNOROVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Lukáš Jelínek vítězí v této sezóně podruhé. Přestože dosáhl rekordního počtu bodů, zvítězil těsně, o jeden bodík před Václavem Rácem, třetí v pořadí je Jaroslav Lorenc s 226 body.

- V kategorii žen se stala nejlepší hráčkou Kateřina Beštová s 254 body, toto prvenství si připisuje v letošní sezóně také podruhé. O dvanáct bodů méně měla na svém kontě Irena Straková a třetí ve výběru hráček je se 170 body Gabriela Malcová.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Poprvé v letošní sezóně vítězí v kategorii mužů P190 Václav Rác a náleží mu dres pro hráče měsíce v této kategorii. Měl na svém kontě 260 bodů, druhý v pořadí, Josef Colon, shromáždil 222 bodů, třetí Tomáš Liebich nasbíral o deset bodů méně.

- V kategorii žen P190 vítězí, stejně jako v hlavní kategorii, Kateřina Beštová, o druhé a třetí místo se dělí se 170 body Gabriela Malcová a Ingrid Liebichová Fantová.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Únor střídal leden, junioři nahradili na čelních pozicích seniory. Oba mládežníci vítězí poprvé a vybojovali si dresy pro vítěze kategorií.

- Filip Jiránek byl nejlepším hráčem v kategorii P165. Vybojoval celkem 184 bodů a vítězí s náskokem 31 bodů před Jaroslavem Zapletalem. Třetím v této kategorii byl se 134 body Abdulkader Kassas.

- Vítězstvím ve své výkonnostní kategorii napodobila svého otce Jůlie Rácová. Vítězí se 165 body v kategorii žen P165, druhá se skončila Miloslava Suchánková (128b), třetí Pavla Černá (123b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb