Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, únor 2023

Ondřej Trojek

 

Druhé vyhodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2022/2023 v letošním roce, celkově již ale osmé v letošní sezóně, přináší Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz. Přestože únor má nejméně dnů v roce, bylo odehráno více turnajů než v lednu.

- Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí 250 bodů.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal ONDŘEJ TROJEK

- Mezi ženami vítězí JANA MAREŠOVÁ

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal MATĚJ VACÍK

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali BOHUMIL BRÁZDA a JULIE RÁCOVÁ

- V žebříčku se objevilo přes 550 hráčů/hráček, započteno bylo 27 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE Tour (100 bodů), POPO series2500 (91b), Prague POPO Cup (73b), Devítka tour (62b), Jadranská devítka (53b).

ÚNOROVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Nikdo by nečekal, že právě v únoru padne rekord v zisku bodů na vítězství. Výše je zmiňováno, že to bylo kulatých 250 bodů, které měl na svém kontě Ondřej Trojek a je to jeho již druhé vítězství v letošní sezoně. O dvacet dva bodů méně má na svém kontě druhý v pořadí Jiří Hindrák. Třetí s 219 body skončil Lukáš Homola.

- V kategorii žen vítězství Jana Marešová s 200 body. O šestnáct bodů méně má na svém kontě druhá Ingrid Liebichová. Minulá vítězka Irena Straková skončila se 163 body třetí.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Celkem třetí prvenství v této sezóně s 216 body si připisuje Matěj Vacík. Na druhém místě skončil Josef Colon (207b), na třetím Petr Horáček (184b).

- V kategorii P190 je pořadí na prvních dvou místech stejné jako v hlavní kategorii. Dvojici Jana Marešová, Ingrid Liebichová, doplňuje jako třetí Krystyna Janočková.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- Bohumil Brázda se konečně dočkal a po několika druhých a třetích místech v P165 vítězí se 140 body. Druhý se umístil se 132 body Jakub Marek, třetí Martin Haxa má 105 bodů.

- Celkově sedmé vítězství z osmi možných si připisuje Julie Rácové. Tentokráte k tomu potřebovala 100 bodů. Druhá se umístila Lenka Walová, (48b), třetí Ivana Bočanová (44b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb