Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Přes 200 fotek a video z Czech Masters

Nejlepší hráči Czech Masters

Na server www.bowlingfoto.cz bylo vloženo více jak 200 fotek z finálového turnaje Bodovacího žebříčku, který se hrál o víkendu v Chomutově. Pod každou fotku můžete přidat komentář, takže pokud se Vám nějaká fotka líbí klidně napište, nejoblíbenější fotky pak zveřejníme. Na TV Krilie je již také video - pokud máte zájem se podívat tak klikněte ZDE

V pořadí sedmý ročník turnaje Czech Masters se stal kořistí Vladimíra Trčky, který ve finále porazil Aleše Synka, až na třetím místě skončil loňský vítěz turnaje Jaroslav Lorenc a čtvrté místo vybojoval nejlepší junior turnaje Martin Široký.

Do finále se po semifinále a čtvrtfinále probojovali nejlepší hráči ze všech kategorií - takže šanci na vítězství a zájezd v hodnotě 70.000,- mělo 10 hráčů. Velice dobře své hry ve finále roll-off zvládl Aleš Synek, který postupoval od prvního roll-off finále až do závěrečného boje proti Vladimíru Trčkovi.

Finále turnaje bylo natáčeno internetovou TV Krilie a sestřih z finále bude pro Vás připraven nejpozději do středy - až bude na webu tak zde na bowlingwebu najdete odkaz aby jste se mohli podívat jak to vše probíhalo.

Letošní ročník je již tedy historií a pokud patříte mezi hráče, kteří by si příští rok turnaj rádi zahráli - rada je jednoduchá, sbírejte body na turnajích, které jsou do Bodovacího FIRO-tour žebříčku započítávány. Během února budou k dispozici upravené propozice pro rok 2010, které najdete zde na webu i na oficiálních stránkách Czech Masters (najdte je přes www.bowlingweb.eu )


 

publikováno 30.1.2010

V sobotu se hrála na třech centrech současně kvalifikace na finálový turnaj Bodovacího FIRO-tour žebříčku, v každé kategorii bylo na postup potřeba těsně nad 1000 bodů a to kromě žen Ms.Perfect, kterých se dokonce sešlo pouhých 7 a tak to byla jediná skupina kde všichni postupovali dále (v příštím roce bude upraven postupový klíč do finále podle zájmu z letošního roku). Naopak nejvíce bylo zapotřebí zahrát ve skupině Lucky Losers, kteří tímto dokázali, že vytvoření této skupiny bylo ku prospěchu věci.

V kvalifikaci také padla Perfect Game - v Chomutově jí zahrál Michal Včeliš - viz. foto.

Výsledky ZDE

Zítra se hrají 3 semifinálové rundy - postupující se mohou přihlásit přes server www.obsazovacky.cz a každý hráč odehraje opět 6 her. V případě dotazů volejte 608-862698


publikováno 29.1.2010

V sobotu se v Pardubicích, na Zličíně a v Chomutově odehraje kvalifikace na finálový turnaj Bodovacího Firo-tour žebříčku - výsledky budeme postupně vkládat na web, tak aby jste si udělali představu zda-li máte šanci do neděle postoupit.

Konečné výsledky budou na webu po odehrání poslední rundy na Zličíně a to je kolem 17:30. Hned potom vložím na web obsazovačku na nedělní semifinále v Chomutově s tím, že hráče do první rundy vložím sám a to místní hráče z okolí, do poslední rundy pak hráče naopak z větší vzdálenosti (v neděli se bude hrát od 9:00, 11:15 a 13:45. Pokud do neděle někdo postoupí a nebude chtít hrát - dejte mi to vědět ať můžu povolat náhradníka. V případě dotazů volejte 608-862698


publikováno 27.1.2010

Ale pouze pro jednoho hráče či hráčku, kteří se účastní Czech Masters. V sobotu se společně na 3 centrech rozehraje kvalifikace na finálový turnaj Bodovacího žebříčku FIRO-tour, který nese jméno Czech Masters Tournaments 2010. Mazání na všech centrech bude připraveno krátké (viz. graf) stejný model bude použit i v neděli v Chomutově, kde se rozhodne kdo z hráčů, hráček a nebo juniorů si zajede v létě na Floridu. Velkou šanci mají tentokrát hráči i z nižších výkonnostních kategorií a nebo i z kategorie Lucky Losers - všichni hráči budou nejprve bojovat pouze mezi sebou a nejlepší hráč z každé kategorie se probojuje až do finále - takže zastoupení ve finále bude mít každá kategorie - ve finále se hraje na jednu hru a tak je vše možné - Floridu od CK FIRO-tour má tak šanci vyhrát kdokoliv.

Stále se nám ještě neozvalo několik hráčů - dnes je poslední den pro přihlášení hráčů v základních kategoriích - volná místa se budou doplňovat hráči Lucky Losers, kteří si tak vytvoří vlastní kategorii z které také vzejde jeden finalista - volná místa pro kvalifikaci najdete na www.obsazovacky.cz


publikováno 24.1.2010  

Tento víkend se hraje finálový turnaj Bodovacího žebříčku FIRO-tour - Czech Masters. Kvalifikaci je možné odehrát na jednom ze tří center : Zličín, Pardubice a nebo Chomutov. Celkem se hraje v 8-mi kategoriích + v kategorii Lucky Losers, to jsou hráči, kteří nepostoupili přímo, ale jako náhradnící podle počtu získaných bodů - do boje se tak mohou ve zvláštní kategorii zapojit tito hráči : Járka, Miklík, Třeška, Šimek, Pleticha, Síbrt, Kovaříček, Drážný, Soukup Jiří, Semerák, Matěů, Klepáček, Wasserrab, Vítek, Glezgo, Štekrt a Kolář Jan ml.

Pokud jste mezi těmito hráči tak buď se přímo přihlašte a nebo nám pošlete e-mail že hrát nebudete - děkuji za spolupráci.

Hlavní cenu do turnaje věnuje CK FIRO-tour a to zájezd pro 2 osoby do USA na Floridu za 60,000,- a jelikož se hraje ve výkonnostních skupinách, tak šanci mají hráči i z nižších kategorií.

Další informaci očekávejte zde na webu v pondělí večer a nebo v úterý ráno kdy zveřejníme mazací graf


publikováno 22.1.2010

Něco málo přes týden a startuje finálový turnaj Bodovacího Firo-tour žebříčku. Zatím se nám nenahlásilo 45 hráčů a tak níže uvádíme jejich seznam - pokud se do turnaje nepřihlásí do úterý tak volná místa nabídneme postupně hráčům Lucky Losers - to jsou ti kdo do finále nepostoupili ve své kategorii a přitom mají hodně získaných bodů.

Zatím nepřihlášení hráči a hráčky :

Vyšín - Vopička - Šimánek - Žváček - Morrison - Podolský - Pořízka - Koráb Jan - Slavkovský - Kratochvíl Lukáš - Stanishevskiy - Čepelák Jan - Dlouhý - Sládek - Schůt - Jurinyi - Frunyo - Blažek - Florík Petr - Koumar - Lank - Záhon - Richter - Hájek - Šimůnek - Ivanciv - Čižinský - Soušek - Straka - Kučera - Havel - Plešingerová - Váchová - Šťovíčková - Straková - Čížková - Blažeková - Jirků - Čermáková - Špalková - Vaněčková - Kožíšková - Třešková - Reichl a Radáš    

Seznam hráčů, kteří postoupili do finále jako Lucky Losers a můžou se již hlásit do obsazovačky :

Vacek, Rathouský, Járka, Miklík, Oudran, Třeška, Plešinger, Florík David, Malec, Šimek, Pleticha, Macek, Síbrt, Kovaříček, Drážný

Další informace k turnaji včetně mazacího modelu přineseme začátkem příštího týdne.


publikováno 14.1.2010

Novou informací v rámci Czech Masters Tournaments je, že finále celého turnaje ve kterém se rozhodne o tom kdo pojede na báječnou dovolenou do USA na Floridu se bude natáčet - a sestřih toho nejzajímavějšího bude k vidění na internetové Bowling TV Krilie.

Další zprávou je, že pomalu se rozrůstá skupina Lucky Losers nebo-li hráčů postupujících do finále díky velkému množství nasbíraných bodů, ale nepostupujících ve své skupině - již jsou to 4 hráči (Vacek, Rathouský, Járka a Miklík) a asi budou přibývat jelikož několik zahraničních hráčů nedorazí.

Další informace k Czech Masters opět příští týden


publikováno 10.1.2010

Bodovací žebříček FIRO-tour 2009 zná konečné pořadí 7.ročníku a tím také postupující hráče do finálového turnaje Czech Masters Tournaments. Výsledky v jednotlivých kategoriích si prohlédněte ve výsledcích - (viz. níže).

Více se budeme věnovat finálovému turnaji Czech Masters, protože doznal letos zásadních změn. Po velice dobré zkušenosti s Národních finále QubicaAMF 2009, bude i Czech Masters rozdělen na kvalifikaci, kterou si postupující hráči dle svého výběru budou moci odehrát na jednom ze tří kvalifikačních center (na výběr bude Zličín, Pardubice a Chomutov) a to v sobotu 30.ledna (obsazovačka je již otevřená zde na webu a nebo na www.obsazovacky.cz ).

Postupující hráči z jednotlivých kategorií pak budou postupovat do nedělního semifinále, které se již bude hrát společně a to v neděli v Chomutově (proč v Chomutově? majitelem této herny je FIRO-tour, což je titulární partner žebříčku). Další zajímavou novinkou je vytvoření skupiny Lucky Losers, neboli postupující hráči, kteří se odhlásí z kvalifikace budou nahrazeni hráči s největším počtem bodů bez rozdílu výkonnostní skupiny a vytvoří samostatnou 9 finálovou skupinu Czech Masters. Podrobné propozice ZDE . Pokud Vám nebude něco jasné je pro tento účel vytvořeno nové téma na Bowlingforum , kde se můžete ptát - klikněte ZDE.

Pravidelně budeme o finálovém turnaji Czech Masters zde na stránkách informovat - tímto žádám hráče, kteří do finále postoupili, aby si vybrali centrum kde chtějí kvalifikaci hrát a přihlásili se do obsazovačky a také velká žádost pro ty hráče, kteří postoupili, ale nechtějí hrát, aby to dali vědět - umožníte tak hrát hráčům Lucky Losers, kteří si rádi turnaj zahrají - za pořadatele předem děkuji.

Poslední informací je o co se vlastně hraje - CK FIRO-tour letos do finálového turnaje vložil krásný zájezd pro 2 do USA na Floridu za více jak 60.000,- Ceny získají i další hráči a na finálovém turnaji budou oceněni i vítězové celoročního pořadí (viz propozice)

Konečné pořadí Bodovacího žebříčku 2010

- kategorie Mr.Perfect 

- kategorie Mr.Double

- kategorie Mr.Strike

- kategorie Mr.Spare

- kategorie Mr.Split 

 

- kategorie Ms.Perfect

- kategorie Ms.Spare

- kategorie Mr.Junior

- kategorie Slovensko 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb