Dvojnásobně bodovaný Roto Grip MBC vyhrál Lukáš Homola

Ve dnech 20. a 21.6.2014 se uskutečnil 6. turnaj Roto Grip Magic Bowling Cup 2014. Turnaje se zúčastnilo 67 hráčů a hráček. Vítězem se stal Lukáš Homola po finálových výkonech 257, 226, 224 a 237. Druhé místo v turnaji obsadila Markéta Vojtěchová (199, 218, 187 a 183) a třetí Michal Marval (247, 248, 212 a 208). V kategorii STANDARD si prvenství připsal Jiří Beran ml., v kategorii AMATÉR Markéta Vojtěchová, nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Markéta Vojtěchová, nejlepším seniorem turnaje Jiří Vrážel a ocenění za nejvyšší nához získal Michal Mužík za výkon 279 b.

Kompletní výsledky i průběžné pořadí ve všech kategoriích naleznete zde.

Příští turnaj MBC se uskuteční 18. a 19.7.2014 v bowlingovém centru Best Bowling na Zličíně.

publikováno 19.6.2013

Zdravíme pravidelné i nepravidelné účastníky turnajové série ROTO GRIP MBC. O tomto víkendu se hraje další z turnajů MAGICU v kterém se bude bojovat nejen v tradičních kategoriích Amatér, Standard, Master, ale i v kategorii Senior. Červnový turnaj letošního ročníku ROTO GRIP MBC, se hraje ve dnech 20. a 21. června a hraje se o dvojnásobné body do celoročního hodnocení. Hraje se na house mazacím modelu. Začíná se v pátek již od 13.00 hod. a dále v časech 14.20, 16.00, 17.20 hod., výsledkový servis bude k dispozici na stránkách www.mbc.cz.

Mazací graf.pdf

Pokud se chcete přihlásit, aktuální obsazovačku a volná místa na tento turnaj naleznete na následujícím odkazu: www.obsazovacky.cz/turnaje_local/entry_main.php?lang=cz&id_turnaj=188, nebo zavolejte J.Marvala (776 105 706), snad se nějaké to místo najde.