Aktuálně

Tomáš Vacek vyhrává na Hluboké

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup05 Květen
SUPERLEVNÁ PC CUP NORMAL A ovládli junioři, na místě prvním Tomáš Vacek a na druhém Albert Minnakhmetov nechali za sebou zkušenější borce Trču Pavla a Aleše Procházku. Nejvyšší náhozy se povedli Alešovi Procházků 278, Ivance Sovů 222, Tomášovi Vacků 249 a Benešové Nele 172. K cenám z drobné elektroniky si ... Více

Vloženo: 16. 05. 2023 6:23:08

Třetí kolo, třetí vítěz

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.BrnoSkupina A3.hrací den
V prvním kole Ligy dvojic skupina Brno A PM, ve druhém Excalibur, ve třetím Bedol. Dnes nejlepší Bedol (Lubomír Blažek, Standa Dolanský) prohrál jediný zápas, a to se Zirkonem. Ale nebylo to s nulou, 2 bodíky neodevzdali. Jejich dnešní průměr je skvělý - přes 377. Zasloužené dnešní vítězství! Nasbírali 36 bodů ze 42 ... Více

Vloženo: 16. 05. 2023 6:15:48

OK LEGAL cup 2023 zná svého vítěze

Turnaje2023MoravaRaketa OpavaRaketa Cup04 Květen
Druhou květnovou neděli proběhl v opavském centru Raketa bowling další turnaj jednotlivců v rámci série Raketa cup 2023 za účasti 35 hráčů a hráček. Už od úvodních kol kvalifikace se blýskl skvělými výkony Ondřej Kurka, který v kvalifikaci zvítězil před Andrzeje Bednarzem a Janem Hoschnou. Svou vynikající formu Kurka potvrdil také ve ... Více

Vloženo: 15. 05. 2023 15:05:16

4. turnaj BBO tour CXS vyhrává Toník Nahodil

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov05 Květen
V neděli 14. května se v Chomutově za účasti 29 hráčů konal 4. turnaj BBO tour CXS. Hrálo se na středním modelu, v kvalifikaci byl nejlepší Honza Jelínek (880), z šestnáctého místa postupoval Jirka Stulík (712) a z Desperada Míra Kučaba, Ríša Enders, Erik Vojtíšek a Jirka Holubička. Čtyři finálové hry nejlépe ... Více

Vloženo: 15. 05. 2023 9:06:22 Aktualizováno: 16. 05. 2023 6:28:44

V květnu už máme na Jadranu domixováno

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský MIX05 Květen
Na Den matek v neděli 14. 5. 2023 jsme na herně Jadran Frýdek-Místek úspěšně odehráli květnový turnaj Jadranský Mix. Při této příležitosti jsme popřáli všem zúčastněným maminkám. Začali jsme opět přesně v 10 hodin a to čtyř minutovým tréninkem. Všichni byli natěšeni a začaly boje především o zisk dřevěné kuželky, ... Více

Vloženo: 14. 05. 2023 21:38:29

Petr Veselý se vítězstvím probojoval do celoročně nejlepší desítky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín06 Květen
V úterý 9.5. se na Zličíně odehrál 13. turnaj ze série BBO devítka Zličín 2022/2023. Zúčastnilo se 34 hráčů, kteří sbírali poslední body do celoročního žebříčku. Kvalifikaci vyhrála Jana Marešová (765) a posledním postupujícím do čtyřiadvacetičlenného semifinále byl po odstoupení organizátorů Kája Mottl ... Více

Vloženo: 14. 05. 2023 7:23:43

Václav Rác zvítězil, měšec s 5600 Kč neodvezl

Turnaje2023Praha / Střední ČechyZličínská POPO devítka05 Květen
V pražském Best Bowling centru proběhl 10. května sedmý turnaj z devítkové série Zličínská POPO devítka s měšcem. KVALIFIKACI, v které se hrály 4 hry, vévodil „host“ turnaje Václav Rác s 1025 body. Přes 1000 bodů se přehoupli i druhý Petr Víšek a třetí Jarda Maňásek. Z kvalifikace postupovalo 24 hráčů, na postup bylo ... Více

Vloženo: 13. 05. 2023 11:21:51

Po vládě Rosti Kaly začíná vláda Pepi Nováka?

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM05 Květen
V Xbowlingu ValMez vyvrcholil ve čtvrtek 11. května 2023 druhým hracím dnem pátý turnaje z celoroční bowlingové série Senior Cup Tour ValMez 2023. Během tří rund nastoupilo k turnaji celkem 28 hráčů a náš Váš „Seniorek“ si stále drží vysokou prestižní laťku, což nás samozřejmě moc a moc těší. V 1. rundě, která ... Více

Vloženo: 12. 05. 2023 14:21:29

Vojkovská Desítka si snad své porodní bolesti (do)prožila

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská desítka01 Květen
Ve čtvrtek 11. května se odehrál premiérový turnaj nové turnajové série na Říčanském Bowlingu Vojkov, a to Vojkovská Desítka. Prozatím je turnaj brán jako kategorie B, avšak s parametry a snahou býti v nejvyšší, tedy kategorie A. Hraje se americkým způsobem na sportovních hracích modelech. Bohužel hned na úvod pořadatel nezvolil ... Více

Vloženo: 12. 05. 2023 13:47:30

Těžko na cvičišti, lehce na bojišti

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 905 Květen
V úterý 9. května proběhl letošní již pátý turnaj celoroční série Strašnické Popo Devítky. Ačkoli to jako obvykle vypadalo na účast podstatně vyšší, dorazilo 27 hráček a hráčů, takže obavy těch, co zahráli nepříliš výrazně, se projevily jako liché a po čtyřech hrách kvalifikačních se do semifinále, ... Více

Vloženo: 10. 05. 2023 11:50:44

Nabito, jeden dokonce musel domů

Turnaje2023MoravaKaštanka Brno9 sladkých potěšení03 Květen
tyřiadvacet hráčů začalo kvalifikací na tři hry, z nichž vznikly semifinálové trojice. Vítěz každé z nich měl postup do finále, ti byli doplnění nejlepšími poraženými na počet poloviny účastníků turnaje. Ostatní bojovali na dvě hry, stejně jako finalisté, v malém finále. Tam zazářil Petr Musil, jehož výkon překonal jen Mykola ... Více

Vloženo: 09. 05. 2023 20:00:39

Bohumil Brázda vítězem sváteční Prosecké ProShop Desítky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1005 Květen
V pořadí pátou letošní, tedy květnovou Proseckou Proshop Desítku, ozdobily nejen zaplněné koruny rozkvetlých stromů či oslavy Osvobození, pro jiné prodlouženého víkendu, ale v neděli 7. května i rekordní účast 37 hráček a hráčů. Hrálo se na zbrusu novém středním sportovním mazacím modelu, témže, jako předešlém ... Více

Vloženo: 09. 05. 2023 7:50:08

Chleba se lámal při květnovém turnaji na desátém místě

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoCitroën cup03 Květen
Pavel Lůža tím pádem nepatřil mezi elitu, ale ani mezi jelita. Povedlo se mu to tak, že zmastil semifinálovou hru, před kterou byl s mým bratrem Janem na krásném šestém místě. Jan je ještě větší trdlo, protože po semifinále skončil ještě za Pavlem. Oběma dal lekci z taktiky stařičký Petr Musil, který skončil coby nejlepší hráč, ... Více

Vloženo: 09. 05. 2023 7:46:58

První Jadranský půlmaraton úspěšně odehrán

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský půlmaraton01 Květen
První květnovou neděli tedy 6. 5. 2023 se na bowlingu Jadran v 10 hodin rozehrál zde historicky první Jadranský půlmaraton. Byl určen pro tříčlenná družstva a i přes mírné obavy pořadatelů se obsazovačka naplnila do posledního místečka. Turnaje se zúčastnily týmy, které jsou již zkušenými půlmaratonci  jako Kelímci a StaToVar, ale i týmy a ... Více

Vloženo: 08. 05. 2023 18:30:46 Aktualizováno: 08. 05. 2023 19:51:59

Květnové vítězství pro N. Capilovou s M. Škrabalem

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice05 Květen
V neděli 7. května 2023 se v centru Xbowling ValMez odehrál již pátý turnaj z celoroční bowlingové série Valašských dvojic. Zřejmě i prodloužený víkend způsobil, že bylo o pár dvojic méně, ale i tak si turnaj dorazilo zahrát celkem 13 dvojic. O co menší účast, o to větší boj o vítězství. V předehrávce zahráli ... Více

Vloženo: 08. 05. 2023 11:00:44

Poslední kolo i sezonu ovládli Rašovice RSK

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.KolínSkupina B4.hrací den
Závěrečné 4. kolo této sezony Ligy dvojic Kolín B přineslo dvě překvapení - jednak absentovali Chuligáni, kteří po třetím kole trochu koketovali s postupem do Finále (Sparta?) a pak že Kruh team se nevymanil z rozpačitých výkonů a postup do Finále z loňska neobhájil. Lídrem dneška i celé této sezony byly Rašovice v ... Více

Vloženo: 08. 05. 2023 4:43:32

Senior Open Divizion 2023 zahájen

Turnaje2023Soutěže republikovéSenior Open Divizion01 Duben Brno
Po několikaměsíční pauze se opět rozjel oblíbený turnaj pro hráče 50+ pod názvem Senior Open Divizion 2023 / zkráceně SOD 023 /. První turnaj se odehrál v neděli na „čarodějnice“ v  herně Kaštanka Brno. Cestu si sem našlo 17 hráčů, kteří od 10,00 hod. v 10 desítkách předváděli „Krásný seniorský bowling“. A ... Více

Vloženo: 05. 05. 2023 15:29:16 Aktualizováno: 02. 06. 2023 13:11:40

Pozvánka na zahájení nové turnajové série Vojkovské Desítky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská desítkaUpoutávka
  Ve čtvrtek 11. května startuje zbrusu nová turnajová série Vojkovská Desítka na herně Říčanského Bowlingu Vojkov. Turnaj je zařazen do sportovní kategorie A, hraje se na sportovním mazacím modelu, jenž bude dopředu zveřejněn, a to pravidelně jednou měsíčně, na konci roku i s vyhlášením celkového pořadí. Hraje se pět her kvalifikace, poté 16 ... Více

Vloženo: 05. 05. 2023 8:28:30 Aktualizováno: 08. 05. 2023 14:37:42

René Bejdl vítězem 9. BBO klasiku na dlouhém mazání

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín06 Květen
Ve středu 3.5. se na Zličíně konal za účasti 27 hráčů 9. BBO klasický turnaj. Na dlouhém mazání byl v kvalifikaci nejlepší Pavel Diviš (670) a poslední postupující, a tudíž jeho semifinálovou soupeřkou, byla Katka Slavíková (561). Po dvou semifinálových vyřazovacích hrách postupovalo osm lepších do finále ... Více

Vloženo: 05. 05. 2023 6:50:10

Petr Ondrejec nedostižitelný v květnu

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 905 Květen
Na květnovou Žižkovskou Devítku si našlo cestu přesně 40 hráčů a hned od samotné kvalifikace i přes semifinále a pak i dokonce finále se bojovalo opravdu ve vysokých číslech. Tentokrát se jediný hráč vzdal svého přímého postupu do finále, a mezi postupujícími se objevili: Petr Ondrejec, Josef Colon, Jaromír Vohryzka a Jakub Novák. ... Více

Vloženo: 03. 05. 2023 23:14:56