Aktuálně

Turnaj vyhrál Toník Nahodil a nejkufr Abdul Kassas

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov03 Březen
V neděli 5.3. se v Chomutově konal 5. turnaj BBO NejKUFRY devítky Strikeland. Přijelo 38 hráčů a 24 postupovalo do semifinále. Z prvního místa Toník Nahodil (1068), z dvacátého Robert Brožek (829) a z Desperada Dušan Mrviš, František Kubík, Lucka Kubelková a Zdenka Pláničková. Po třech semifinálových hrách se 12 lepších ... Více

Vloženo: 06. 03. 2023 7:29:48

Moraváci opět dobývají Prahu, v březnu vítězí Marek Škrabal

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPOPO series250003 Březen
POPO CHANCE (částka v hodnotě 2500 Kč) na turnaji POPO series si našla dalšího výherce. V listopadu to byl Tomáš Liebich, v lednu Jarda Butal, v únoru Karolína Černíková a nyní Tomáš Gürtler. Na čtvrtém turnaji se objevilo osm nových tváří a v průběžném pořadí se objevuje již celkem 143 hráčských jmen. - KVALIFIKACE se ... Více

Vloženo: 06. 03. 2023 6:03:49 Aktualizováno: 10. 03. 2023 3:49:46

Ondra letos poprvé poražen. Na trůn vstoupil Mirek Šilar.

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoKaštanka Open03 Březen
V sobotu 04.03.2023 se hrál letos třetí turnaj Kaštanky Open za účasti 30 hráček a hráčů. Jak titulek napovídá, až na třetím turnaji našel Ondřej Surán, dosavadní suverén soutěže, svého přemožitele. Kvalifikace: v té nám všem mladý Jarda Zapletal ukázal, co v něm je. Na 6 her součet 1347, a to se ještě na své přání vzdal ... Více

Vloženo: 05. 03. 2023 6:48:15

Nováček Tomáš Gürtler vítězem BBO klasického turnaje

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín03 Únor
V úterý 28.2 se na Zličíně konal na dlouhém mazání 6. BBO klasický turnaj. Kvalifikace se zúčastnilo 16 hráčů a 12 postupovalo do semifinálových vyřazovacích zápasů, z prvního místa Hanka Kolářová a z dvanáctého Pepa Vlček. Po dvou hrách byla známa šestice finalistů, kterou čekaly další dvě hry ... Více

Vloženo: 03. 03. 2023 21:16:53

Sešlost jde do čela

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.Říčany1.hrací den
Vojkovská skupina zahájila letošní Ligu dvojic svým 1. dnem. Hned první hrou stanovila Sešlost (Honza Fleischmann, Jarda Čižinský) rekordní hru dvojice v úžasné výši 499! O vyrovnanosti soutěžního dne dobře vypovídá konečná tabulka po 1. kole: žádný tým nedominoval natolik, aby vyhrál všechny zápasy V jednotlivcích ... Více

Vloženo: 03. 03. 2023 14:08:37

L. Jelínek a J. Lorenc, jak jinak než 1. místo

Turnaje2023Jižní ČechyDvojice POPO Hluboká02 Únor
Nic se nemění, zlaté poháry, finanční i masovou odměnu si odnáší opět Lukáš Jelínek a Jarin Lorenc. Boj o druhé místo skvěle zvládli Aleš Procházka a Pavel Trča a na třetím místě skončili Jan Macek a Ondra Trojek. Týmový nához 279 se povedl Lukášovi Jelínků a Jarinovi Lorenců jen jedna drobná chybička a mohli to ... Více

Vloženo: 02. 03. 2023 8:33:01

Olympia Bowling Všenory je zpět úvodním turnajem!

Turnaje2023Praha / Střední ČechyOlympia VšenoryVšenorský Votvírák01 Únor
Po proběhlé modernizaci centra navazuje Olympia Bowling ve Všenorech u Prahy po téměř sedmileté pauze na tradici v pořádání turnajů. Důvod je nasnadě, po výměně drah a strojů se zakoupila i mazačka a centrum udělalo krok ke sportovnímu bowlingu. - V pondělí 27. února proběhl úvodní turnaj s názvem „Všenorský Votvírák“, který se ... Více

Vloženo: 28. 02. 2023 20:34:58

Radek Capil opět ukázal srdce bojovníka

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašská devítka02 Únor
Velmi náročný víkend připravil Xbowling ValMez svým věrným od pátku 24. do neděle 26. února 2023. Třídenní kemp neskončil v neděli obědem, ale byl zakončen Valašskou devítkou s měšcem. I přes pouhé dvě otevřené nedělní rundy se turnaje zúčastnil parádní počet 34 hráčů. Čtvrteční předehrávka se naplnila plným ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 20:24:22

Ladislav Jirků nejlepším na únorovém ProShop Senior Cupu

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup02 Únor
Podruhé v únoru, avšak tentokráte na již regulérním turnaji tohoto měsíce, se v neděli 26. 2. sešla rovná dvacítka bowlingových nadšenců před půl stoletím a dříve narozených na pokračování série ProShop Senior Cupu na herně Xbowlingu Prosek Duo. Klasicky si všichni odehráli tři kvalifikační hry a v součtu ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 16:57:44

V 2. turnaji vítězí nově složená dvojice Ondra Heligr a Honza Jelínek

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov02 Únor
Ve čtvrtek 23.2. se v Chomutově odehrál na krátkém mazání 2. turnaj BBO dvojic Strikeland. Zúčastnilo se 14 dvojic a jen dvě nepostupovaly do semifinále, dobrovolně odstoupily Kristýnka a Martina Fiskovy a nedobrovolně nepostoupily Adélka Chrdlová s Janou Janovskou. Kvalifikaci vyhráli Olda Pour s Kájou Růžičkou. Po třech semifinálových hrách čekaly šestici ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 15:40:08

Láďa Kolář s Lubošem Slezákem nejlepší dvojicí 1. turnaje

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín03 Únor
Ve středu 22.2. se na Zličíně odehrál 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic. Zúčastnilo se 18 dvojic, z nichž 12 postupovalo do semifinále a do následného finále 6. V kvalifikaci nejlépe zahráli Dáša a Jirka Stulíkovi a Tomáš Bortl s Ivankou Nouzovou se součtem 1199 kuželek, ale o vítězi v tomto bloku rozhodl nižší handicap ve prospěch ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 15:26:34

Vlasta Ševčík vítězem prvního turnaje BBO tour CXS

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov02 Únor
V neděli 19.2. se v Chomutově konal 1. turnaj nového ročníku BBO tour s novým partnerem a nyní pod názvem BBO tour CXS. Zahrát si přijelo 32 hráčů, z nichž do finále postupovalo 20, 16 dle pořadí a 4 z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Vítek Jiřiště. V turnaji zvítězil navrátilec Vlasta Ševčík notně posílen pomocným ... Více

Vloženo: 27. 02. 2023 15:22:57 Aktualizováno: 28. 02. 2023 9:49:15

Karin a Lumír Pechovi vyhrávají únorový jadranský MIX

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský MIX02 Únor
26. 2. 2023 se na herně Jadran Frýdek-Místek odehrál únorový turnaj Jadranský Mix.  Obsazovačka byla tentokrát zaplněná do posledního místečka tzn, že se jej opět zúčastnilo 18 párů. Opět jsme přivítali nové páry a tak se nám jejich počet pěkně rozrůstá. V 10 hodin nastoupily páry na značky a turnaj začal pěkně odsýpat. V první ... Více

Vloženo: 26. 02. 2023 22:01:33

Devítkové Masters si podmanil Martin Russ

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 9MASTERS
Finálové Devítkové Masters roku 2022 se uskutečnilo na půdě Žižkovské herny a na finálové souboje si dorazilo poměřit síly všech 36 finalistů, kteří bojovali o titul Devítkového krále. Hrálo se už od samotné kvalifikace i v šesti skupinách celý turnaj amerikou. Mnohé souboje ve skupinách skončily velkými překvapeními ... Více

Vloženo: 26. 02. 2023 21:59:02

Jana a Karel Orságovi vítězí v únorových dvojicích na BB

Turnaje2023MoravaBowling BrnoSmíšené páry02 Únor
V krásné datum 22.2.2023 se opět uskutečnil na Bébéčku turnaj dvojic. Zúčastnilo se jej 28 párů. V cenách jsme tentokrát našli nakládané hermelíny a slané i sladké pochutiny. Mimo hlavní ceny jsme také rozdali i 15 cen losovaných. Mazání bylo Bourbon Street. V TOP 3 se umístili: 3. místo: Věra Krejchová a ... Více

Vloženo: 23. 02. 2023 13:53:56

Únorová Prosecká Popo Devítka v režii Pepy Hladíka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 902 Únor
V úterý 21. února proběhla druhá letošní Prosecká Popo Devítka s účastí tentokráte 41 hráček a hráčů. Ve výborné atmosféře turnajová série pokračovala v trendu měsíce minulého, tedy výkonnostní laťka stoupá stále výše, a tak jsme byli svědky velké řady nadstandartních ... Více

Vloženo: 22. 02. 2023 14:43:34

Ferdinanda vyhrává opět domácí bowler

Turnaje2023Praha / Střední ČechyFerdinand devítka02 Únor
V neděli 19. února se v Benešově odehrál 2. turnaj Ferdinand devítky. Hrálo se na středním mazání main street dlouhém 41 stop. Za účasti 31 hráčů a hráček byl po kvalifikaci nejlepší František Čermák, který pak v následném semifinále pocítil změnu čerstvého mazání a bylo z toho první nepostupové ... Více

Vloženo: 21. 02. 2023 13:51:54

Honza opravdu králem

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaLetenský pohár02 Únor
Vážení bowlingoví příznivci. Nakonec až na vysokém čísle 33 účastníků se zastavil počet účastníků únorového Letenského poháru jednotlivců ve čtvrtek 16. února. V prvním kole se ukázal nejlépe Pepa Colon, když si s náhozy 200 a 226 bodů podmanil výsledkovou listinu tohoto úvodního kola. Jeho hlavním vyzyvatelem se stal ... Více

Vloženo: 21. 02. 2023 13:48:59

Strašnické ProShop dvojice znovu patří M. Palasovi s D. Kovaříkem

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnické dvojice02 Únor
V neděli 19. února proběhly komorně laděné, druhé letošní Strašnické ProShop dvojice. Nic to však neubralo na pohodové atmosféře i náladě příchozích a při hře samotné se bylo na co dívat. Díky účasti osmi párů všichni odehráli nejen kvalifikaci, ale i semifinále a až poté se vyselektovala finálová šestice ... Více

Vloženo: 21. 02. 2023 12:31:13

Radek Novák hrál „devítku“, zbytek hráčů „desítku“

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský měšec01 Únor
Velmi zajímavý turnaj se odehrál v sobotu 18. února 2023 v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek. Celkem 24 hráčů se sešlo ke klasickému turnaji s názvem Jadranský měšec. Než se dostaneme k nejlepšímu hráčům dle výsledků, tak se podíváme, na koho že se to při losování měšce usmálo štěstí. ... Více

Vloženo: 20. 02. 2023 8:01:23 Aktualizováno: 20. 02. 2023 8:05:23